HUGO BOSS Boss Bottled zestaw Edt 50ml + 75ml deo stick dla mężczyzn

od 0,00 PLN

Hugo Boss No.6 100ml M Woda toaletowa – kompilacja wytwarzana na zapotrzebowania współczesnego mężczyzny. Nadzwyczajna sugestia dla każdego postępowej i intensywnego mężczyzny, który swój wykwintny styl próbuje odnaleźć w nieprzemijalnej klasyce.

Takim właśnie mężczyznom przeznaczona jest ta niewalająca woda toaletowa. Oddziałuje na zmysły, czaruje i kusi – stworzona oparciu o tradycyjne i sprawdzone nuty zapachowe nie została jednak w całości pozbawiona akcentu oryginalności.

pachnidła, które są perfekcyjnym uzupełnieniem stylowej garderoby i szarmanckich manier prawdziwego dżentelmena. Od pierwszej chwili ten unikatowy aromat zaskakuje swym bogactwem i wyraźnością. Rozwija się powoli i w wyszukany sposób ukazuje po kolei swoje niezwykłe oblicza.

To zapach który zbudowany został w oparciu o najszczególniej uznane przez mężczyzn składniki, lecz potrafi także zaskoczyć. Podstawą do stworzenia takiego aromatu stało się nieprzemijalne nuty drzewne – cedr, sandałowiec i drzewko oliwne.

specyficzny męski zapach to zasługa wetywerii i mchu wzbogaconego korzennymi aromatami goździka i cynamonu. Odrobina słodyczy – dodatkowo wskazana w zapachach dla panów – rozwija swoje zasobność bukietem złożonym z jabłka, geranium i bergamotki.

Na koniec nie mogło także zabraknąć świeżej nutki cytrusowej. Harmonijne połączenie tradycyjnych aromatów w genialnych proporcjach i zestawieniach. Wyraźna mieszanka, która sprawia, że każdy pan może pachnieć bardzo.

zapach luksusu wytwarzany dla prawdziwych i zdecydowanych panów. Nuty zapachowe: Nuta głowy: cytrusy, jabłko, cynamon, bergamotka Nuta serca: geranium, mech, goździk Nuta podstawy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wetyweria, drzewo oliwkowe