Atlantic 68351.41.65R

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 8%
Styl: klasyczny • Mechanizm: kwarcowy • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: czarny • Kolor paska: brązowy • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: wodoszczelność

Zegarek męski Atlantic Speedway Royal 68351.41.65R zaopatrzony został w szwajcarski, szczególnie staranny mechanizmu kwarcowy Ronda 517.H2. Czarna tarcza czasomierza została nakryta przez szkiełko szafirowe, posiadające aż 9 punktów twardości w skali Mohsa co daje nam gwarancję wytrzymałości na zarysowania. Wodoszczelność modelu 68351.41.65R utrzymana została na poziomie 5 ATM co sprawia, iż z zegarkiem można brać prysznic, jednak odradzamy zanurzać go w wodzie. Ponadto w trakcie kontaktu z wodą nie wolno regulować koronki. Obszerna zaletą modelu jest zlokalizowany na godzinie 3 datownik, wskazujący aktualny dzień równocześnie miesiąca jak i tygodnia.

Całość zamknięta w stalowej kopercie utrzymuje stylowy, skórzany pasek, a to sprawia, że Atlantic 68351.41.65R jest zegarkiem, który wkomponuje się równocześnie w elegancką stylizację, jak i casualową garderobę.

Zegarek męski Atlantic 68351.41.65R Speedway royal jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, a także dostarczany w firmowym pudełku Atlantic wraz z instrukcją obsługi w języku polskim.


Szwajcarskie zegarki marki Atlantic od lat są synonimem luksusu i prestiżu uwydatniającego wysoki status społeczny. Poprzez wszystkie lata firma Atlantic stworzyła wyjątkowo niemało prekursorskich rozwiązań. Największym wynalazkiem było opracowanie mechanizmu prędkiej korekty datownika za pomocą koronki, który jest wykorzystywany do dnia dzisiejszego poprzez wszelkich producentów zegarków na świecie. W logo firmy znajduje się cyrkiel i kotwica eksponując precyzję chodu i wodoszczelność oferowanych czasomierzy.Wszystkie zegarki stworzone są w Szwajcarii. Warto dodać,producent Atlantic jest członkiem luksusowej Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (FHS).