ZESTAW 2x Żarówka samochodowa Philips X-TREMEVISION 12972XV+S2 H7 PX26d/55W/12V, PH-12972XVS2

od 148,62 PLN

Rodzaj: H7
Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Gwarantuje pokaźniejszą o 130% jasność oraz niezwykle długą wiązkę światła.

istotnie bielsze światło wpływa na ulepszenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest widocznie bielsze od światła emitowanego przez standardowe żarówki samochodowe. Zastrzeżona technika Gradient CoatingTM producenta Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki czemu można cieszyć się jaśniejszym oświetleniem, a także większym komfortem podczas jazdy nocą.

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa zmniejsza widoczność i bezpieczeństwo — jednocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i bezawaryjnego działania. Oznacza to, iż będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie poprzez dłuższy czas w przypadku innych źródeł światła o wysokiej efektywności.

skuteczność oznacza obszerniejszą ilość światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision pozostały opracowane z myślą o perfekcyjnej produktywności; generują znacznie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To istotnie więcej w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia zapewniającego rozszerzoną ilość światła. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności obszerniejszej nawet do 130%

doskonałe oświetlenie jest stanowczo ważne w przypadku obszerniejszych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision polepszają widoczność choćby do 130% w stosunku do charakterystycznych żarówek samochodowych. Dzięki czemu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w przypadku użycia jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające genialną efektywność

Zoptymalizowana, staranna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, dokładna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV - żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o doskonałej widoczności i maksymalnej efektywności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to niewątpliwie najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki mają pełny certyfikat ECE.

wyjątkowa jakość i efektywność wiązki światła

Połączenie pokaźniejszej ilości światła z wyższą temperaturą barwową powoduje, że żarówki Philips X-tremeVision gwarantują wiązkę światła o jednej z najwyższych skuteczności w segmencie oświetlenia halogenowego.

perfekcyjny kontrast zapewnia wygodną jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (przystępnych w wersjach H1, H4 i H7) udoskonaloną ostrość widzenia i pozwala dostrzec kontrast z obszernej odległości. Dzięki czemu jazda po zmroku jest bardziej wygodna i bezpieczniejsza.

Specyfikacja Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube