Janod Magnetyczna układanka magnetibook - zwierzęta j02723 (3700217327231)

od 76,56 PLN

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki JANOD to znakomita zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie jednoczyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje niemało możliwości stylizacji. Jest pięknie wytworzona, co ponadto rozbudza zmysł artystyczny, a dodatkowo ćwiczy logiczne myślenie, a także produktywność manualną u dziecka.

Magnetibook Zwierzęta gromadzi 30 barwnych magnesów z elementami ciała zwierząt i 10 kart ze zwierzętami, które można stworzyć przy ich użyciu. To nieprzeciętna rozrywka dla śladowych zwolenników fauny oraz wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie stworzone jest ze niesprężystego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest równocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki we wnętrzu pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość ukazuje się szczególnie estetycznie i genialnie pasuje na upominek.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące nowoczesność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod produkowane są z drewna i innych konkretnych, trwałych tworzyw, a głównie – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki magnetyczne
kolekcja: magnetibook
indeks: J02723
producent: Janod
wiek: 3-8
liczba komponentów: 40
materiał: magnes/ twardy karton
design: Francja
waga produktu: 0,7 kg
wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH