GALAXY TAB A 10.1 DESIGN wyświetlacz sprawnOŚĆ PORÓWNAJ MODELE FAQ POZNAJ GALAXY TAB A 10.1 Stylowy, aluminiowy design Smukła 7,5 mm i lekka obudowa obszerny ekran i wąskie ramki Dobra czytelność nawet w pełnym słońcu Długo działająca bateria Dodatkowa pamięć na Twoje zdjęcia i filmy Płynne i sprawne działanie Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos 3D Funkcja Family Share: dziel się tym, co ważne Sterowanie urządzeniami zgodnymi ze SmartThings WSZECHSTRONNY I MULTIMEDIALNY Wielofunkcyjny tablet z solidnymi podzespołami, w tym ośmiordzeniowym procesorem, oferujewspaniałe wrażenia multimedialne, a do tego jest w wspaniałej cenie.

Węższe ramki, 10,1-calowy , a także przestrzenny dźwięk Dolby Atmos sprawią, że Ty i Twoja rodzina będzieciecieszyć sięwciągającą rozrywką długimi godzinami. Jednolita, metalowa obudowa jednorodna obudowaświetnie się ukazuje.

Galaxy Tab A jest lekki i możesz go wziąć wszędzie ze sobą, by zrelaksować się, oglądając ulubiony serial.Waży mniej aniżeli 470 g i mierzy jedynie 7,5 mm grubości. Konwencjonalny design obudowa przystępna jest w trzech uniwersalnych i zawsze lubianych kolorach: złotym, metalicznym i czarnym.

Wyprofilowane krawędzie dodają lekkości i wygodne trzymanie urządzenia. WĘŻSZE RAMKI, BARDZIEJ WCIĄGAJĄCA ROZRYWKA Ramki zostały zminimalizowane. Dzięki czemu 10.1-calowyekran wypełnia dzisiaj 80% powierzchni frontu urządzenia.

Możesz cieszyć się jeszcze bardziej wciągającymi treściami. Dodatkowo, Galaxy Tab A wygodnie leży w Twoich rękach. ZnakomitY OBRAZ, PORUSZAJĄCE BRZMIENIE Jasny ekran z solidnie nasyconymi kolorami Podziwiaj wyraźne obrazy na świetnym wyświetlaczu o trafnej jasności.

ekran osiąga jasność 400 nitów, dzięki czemu możesz radować się wyraźnym obrazem i żywymi kolorami, nawet gdy korzystasz z urządzenia w nasłonecznionym miejscu. Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos 3D lepsze głośniki stereo i przestrzenny dźwięk wzbogacają wrażenia słuchowe.zapewniają bogate brzmienie, a także efekt zanurzenia się w dźwięku dobiegającym z wielu stron.

JEDNO URZĄDZENIE, KORZYŚCI DLA wszystkich W ciągłym kontakcie z bliskimi wystarczy, iż włączyszfunkcję Family Share, żeby dzielić się ważnymi informacjami z rodziną i ze znajomymi. Dodaj wydarzenie do kalendarza, notatkę, zdjęcie albo przypomnienie, a Twoi najbliżsi od razu zobaczą je na swym koncie.

Zabawa dla całej rodziny Oglądaj ulubione seriale, udostępniaj rodzinie i znajomym istotne lub zabawne newsy oraz bez obaw użycz tablet swym dzieciom.Funkcja ekran startowy dzieci generuje bezpieczne środowisko dla najmłodszych.

Możesz chronić dzieci przed dostępem do potencjalnie destrukcyjnych treści. Ponadto, funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala ustawić limity czasu korzystania z urządzenia. Nauka i gra dla najmłodszych Pozwól dziecku na zabawę, w trakcie której rozwinie nowe umiejętności oraz kreatywność.

Łatwy w obsłudze aparat, bezpieczna przeglądarka, gry oparte na motywach LEGO w funkcji ekran startowy dzieci i mnóstwo innych interesujących aplikacji pozwolą dziecku na poznawanie świata. * Obrazy i znaki towarowe należą do LEGO Group.

Wszelkie prawa chronione. SmartThings - wszystko pod kontrolą Połącz i sprawdzaj wszystkie urządzenia, a także sprzęty elektroniczne Samsung, zgodne z aplikacją SmartThings. Dzięki czemu, będą one ze sobą współpracować na co dzień.

* Współpracuje tylko z urządzeniami kompatybilnymi ze SmartThings i zależy od kraju. Zobacz kompatybilność maszyn na www.samsung.com/smartthings. KomfortowA PRACA I ROZRYWKA Galaxy Tab A10.1 oferuje korzystną produktywność i płynne działanie.

obfita przestrzeń na informacje powoduje, że możesz pobrać więcej aplikacji i zapisać więcej plików i zdjęć, nie obawiając się o miejsce*. Ponadto, możesz założyć kartę microSD i powiększyć pamięć do 512 GB**.

Z długo działającą baterią o obszerności 6150 mAh, nie musisz się martwić, że rozładuje się w najmocniej nieprzewidzianym momencie. * Rzeczywista ilość pamięci może się różnić w zależności od kraju lub regionu.

** Karta microSD sprzedawana osobno. Dostępność może się różnić w zależności od kraju i producenta. Komfortowa wielozadaniowość Układ natywnych aplikacji został zoptymalizowany pod kątem obszernego ekranu tabletu.

Możesz uruchomić aplikacje równocześnie, wyświetlając wszystkie niezbędne Ci dane. Otrzymuj wiadomości i komfortowo odpowiadaj na nie, podczas gdy surfujesz po Internecie. W PUDEŁKU PORÓWNAJ MODELE Galaxy Tab A 10.1 2019 Galaxy Tab A 10.1 2016 pokrywa Całość z Aluminium, 7.5mm, 470g Plastik, 525g wyświetlacz 10.1″ WUXGA (1920x1200), SBR: 80% 10.1′′ WUXGA (1920x1200), sAMOLED, SBR: 74.9% APARAT 8 MP AF (F1.9) + 5 MP FF (F2.2) 8 MP AF (F1.9) + 2 MP FF (F2.2) PROCESOR Lassen O+ (Octa 2×1.8 GHz + 6×1.6 GHz) Samsung Exynos 7 Octa 7870 (Octa 1.6 GHz, ARM Cortex-A53, 64-bit) PAMIĘĆ 2/3 GB RAM + 32 GB ROM, do 512 GB microSD* 2 GB RAM + 16 GB ROM, do 200 GB microSD* BATERIA I ŁADOWANIE 6,150 mAh 7,300 mAh ponadto 2 głośniki stereo, Dolby Atmos 3D efekt Akcelerometr, Kompas wymiary 149.4 × 245.2 × 7.5 mm 155.3 × 254.2 × 8.2 mm * Karta jest sprzedaw