GALAXY TAB A 10.1 DESIGN wyświetlacz efektywnOŚĆ PORÓWNAJ MODELE FAQ POZNAJ GALAXY TAB A 10.1 Stylowy, aluminiowy design Smukła 7,5 mm i lekka pokrywa znaczny ekran i wąskie ramki Dobra czytelność nawet w pełnym słońcu Długo działająca bateria Dodatkowa pamięć na Twoje fotografie i filmy Płynne i skuteczne działanie Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos 3D Funkcja Family Share: dziel się tym, co ważne Sterowanie urządzeniami zgodnymi ze SmartThings WSZECHSTRONNY I MULTIMEDIALNY Wielofunkcyjny tablet z solidnymi podzespołami, w tym ośmiordzeniowym procesorem, proponujewspaniałe wrażenia multimedialne, a do tego jest w wyśmienitej cenie.

Węższe ramki, 10,1-calowy oraz przestrzenny dźwięk Dolby Atmos sprawią, iż Ty i Twoja rodzina będzieciecieszyć sięwciągającą rozrywką długimi godzinami. Jednorodna, metalowa obudowa jednorodna obudowaświetnie się prezentuje.

Galaxy Tab A jest lekki i możesz go wziąć wszędzie ze sobą, aby zrelaksować się, oglądając ulubiony serial.Waży mniej niżeli 470 g i mierzy jedynie 7,5 mm grubości. Tradycyjny design obudowa przystępna jest w trzech uniwersalnych i zawsze modnych kolorach: złotym, srebrnym i czarnym.

Wyprofilowane krawędzie dodają lekkości i komfortowe trzymanie urządzenia. WĘŻSZE RAMKI, BARDZIEJ WCIĄGAJĄCA ROZRYWKA Ramki zostały zminimalizowane. Dzięki czemu 10.1-calowyekran wypełnia teraz 80% powierzchni frontu urządzenia.

Możesz radować się jeszcze bardziej wciągającymi treściami. W dodatku, Galaxy Tab A wygodnie leży w Twoich rękach. IdealnY OBRAZ, PORUSZAJĄCE BRZMIENIE Jasny wyświetlacz z potężnie nasyconymi kolorami Podziwiaj wyraźne obrazy na wyśmienitym wyświetlaczu o słusznej jasności.

ekran osiąga jasność 400 nitów, dzięki temu możesz radować się wyraźnym obrazem i żywymi kolorami, choćby gdy korzystasz z urządzenia w nasłonecznionym miejscu. Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos 3D udoskonalone głośniki stereo i przestrzenny dźwięk wzbogacają wrażenia słuchowe.zapewniają bogate brzmienie i efekt zanurzenia się w dźwięku dobiegającym z wielu stron.

JEDNO URZĄDZENIE, KORZYŚCI DLA wszelkich W ciągłym kontakcie z bliskimi wystarczy, że włączyszfunkcję Family Share, żeby dzielić się ważnymi informacjami z rodziną i ze znajomymi. Dodaj wydarzenie do kalendarza, notatkę, zdjęcie lub przypomnienie, a Twoi najbliżsi od razu zobaczą je na swym koncie.

Zabawa dla całej rodziny Oglądaj ulubione seriale, udostępniaj rodzinie i znajomym pokaźne lub zabawne newsy oraz bez obaw użycz tablet swoim dzieciom.Funkcja wyświetlacz startowy dzieci formuje bezpieczne środowisko dla najmłodszych.

Możesz bronić dzieci przed dostępem do potencjalnie destrukcyjnych treści. Ponadto, funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala ustawić limity czasu korzystania z urządzenia. Nauka i gra dla najmłodszych Pozwól dziecku na zabawę, w trakcie której rozwinie nowe umiejętności i kreatywność.

Łatwy w obsłudze aparat, bezpieczna oglądarka, gry oparte na motywach LEGO w funkcji wyświetlacz startowy dzieci i dużo innych atrakcyjnych aplikacji pozwolą dziecku na poznawanie świata. * Obrazy i znaki towarowe należą do LEGO Group.

Wszelkie prawa chronione. SmartThings - wszystko pod kontrolą Połącz i sprawdzaj wszystkie urządzenia, a także sprzęty elektroniczne Samsung, zgodne z aplikacją SmartThings. Dzięki czemu, będą one ze sobą współpracować na co dzień.

* Współpracuje tylko z urządzeniami kompatybilnymi ze SmartThings i zależy od kraju. Przejrzyj kompatybilność sprzętów na www.samsung.com/smartthings. KomfortowA PRACA I ROZRYWKA Galaxy Tab A10.1 oferuje korzystną efektywność i płynne działanie.

znaczna przestrzeń na informacje powoduje, że możesz pobrać więcej aplikacji i zapisać więcej plików, a także fotografii, nie martwiąc się o miejsce*. W dodatku, możesz założyć kartę microSD i rozszerzyć pamięć do 512 GB**.

Z długo działającą baterią o pojemności 6150 mAh, nie musisz się martwić, że rozładuje się w najmocniej niespodziewanym momencie. * Rzeczywista ilość pamięci może się różnić w zależności od kraju lub regionu.

** Karta microSD sprzedawana osobno. Przystępność może się różnić w zależności od kraju i producenta. Komfortowa wielozadaniowość Układ natywnych aplikacji został zoptymalizowany pod kątem dużego ekranu tabletu.

Możesz uruchomić aplikacje jednocześnie, wyświetlając wszystkie konieczne Ci informacje. Uzyskuj wiadomości i komfortowo odpowiadaj na nie, w trakcie gdy surfujesz po Internecie. W PUDEŁKU PORÓWNAJ MODELE Galaxy Tab A 10.1 2019 Galaxy Tab A 10.1 2016 obudowa Całość z Aluminium, 7.5mm, 470g Plastik, 525g wyświetlacz 10.1″ WUXGA (1920x1200), SBR: 80% 10.1′′ WUXGA (1920x1200), sAMOLED, SBR: 74.9% APARAT 8 MP AF (F1.9) + 5 MP FF (F2.2) 8 MP AF (F1.9) + 2 MP FF (F2.2) PROCESOR Lassen O+ (Octa 2×1.8 GHz + 6×1.6 GHz) Samsung Exynos 7 Octa 7870 (Octa 1.6 GHz, ARM Cortex-A53, 64-bit) PAMIĘĆ 2/3 GB RAM + 32 GB ROM, do 512 GB microSD* 2 GB RAM + 16 GB ROM, do 200 GB microSD* BATERIA I ŁADOWANIE 6,150 mAh 7,300 mAh w dodatku 2 głośniki stereo, Dolby Atmos 3D efekt Akcelerometr, Kompas wymiary 149.4 × 245.2 × 7.5 mm 155.3 × 254.2 × 8.2 mm * Karta jest sprzedaw