Lg sk10y (8806098157006)

od 2799,00 PLN

oszczędzasz do 7%
nieszablonowe wrażenia kina domowego

podkreślający się równocześnie dźwiękiem, jak i wyglądem soundbar LG SK10Y wytwarza pole dźwiękowe, jak w kinie, zapewniając solidny dźwięk przestrzenny. Zapewnij sobie najlepszą rozrywkę z unikatowej jakości dźwiękiem.

LG współpracuje z MERIDIAN Audio

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem każdego dnia. We współpracy z Meridian, brytyjskim pionierem dźwięku o wysokiej rozdzielczości, LG zagwarantuje unikatowe wrażenia miłośnikom muzyki na całym świecie.

Więcej danych o współpracy LG z MERIDIAN Audio

Przenosi Cię na koncert na żywo

Zanurz się w bogatym dźwięku najwyższej jakości. Soundbar LG SK10Y jest wyposażony w zaawansowane technologie Meridian „Bass and Space" i „Height Elevation", które unikatowe wrażenia w trakcie słuchania muzyki.

Kinowy dźwięk dzięki technice Dolby Atmos®

Zabierz Dolby Atmos Cinema do swego domu. Soundbar LG SK10Y 5.1.2 dostarcza wciągający dźwięk w jakości Atmos do Twojego domu. Na dodatek ma możliwość dostosowywania poziomem głośników skierowanych w górę i podłączenia tylnych głośników bezprzewodowych.

Więcej informacji o Dolby Atmos

Możliwość podłączenia głośników bezprzewodowych

Poznaj kinową jakość dźwięku dzięki urządzeniu o liczbie kanałów 7.1.2 i maksymalnej mocy 690 W. Ten soundbar z możliwością rozbudowy może współpracować z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi (sprzedawany osobno zestaw SPK8-S), które mogą pełnić rolę tylnych kanałów systemu przestrzennego.

Dowiedz się więcej o bezprzewodowym głośniku przestrzennym

*Tylne głośniki są podłączone kablem do załączonego bezprzewodowego odbiornika, który nie jest pokazany na ilustracji.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Muzyka cyfrowa spełnia kryteria audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i obszerna głębia bitowa skrupulatniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z dokumentem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.


Dowiedz się więcej o dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Współpracuje z Asystentem Google

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki i regulować poziom głośności za pomocą poleceń głosowych. Ci potrzeba tylko uzupełniającego urządzenia z zaimplementowanym Asystentem Google, np. Głośnika LG ThinQ.

*Funkcja dostępna, gdy soundbar jest włączony.

wbudowany Chromecast

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do Soundbara z lubianych aplikacji*, takich jak Spotify i Google Play Music. Zaimplementowany Chromecast współpracuje ze smartfonami, tabletami itp. Ponadto urządzenia z zastosowanym Asystentem Google – jak np. LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych urządzeń Chromecast w całym domu.

*zobacz aktualne dane u dostawcy treści, ponieważ przystępność usług i produktów w każdej chwili może się zmienić. Wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Stylistyka pasująca do telewizora

stylowy wygląd SK10Y wspaniale harmonizuje z 65-calowym telewizorem LG i naturalnie wtapia się w postępowe wnętrze. Stwórz własną salę kinową za pomocą w pełni zintegrowanego rozwiązania.

Więcej danych o dostosowanych elementach

Harmoniczna linia

Jej wysmakowany wygląd wyśmienicie wpasowuje się w przepiękny wygląd innowacyjnego wnętrza.

Przepustowość 4K

Rozdzielczość 4K to nowy standard jakości video w strumieniowaniu, odtwarzaniu z dysków i nie tylko. Ten soundbar obsługuje technikę HDCP 2.2, dzięki temu może zapewnić całkowitą jakość kina domowego bez utraty jakości obrazu 4K.

Sterowanie pilotem od telewizora

Soundbar LG ma własnego pilota, lecz można nim sterować także przy pomocy pilota od telewizora*.

*Soundbarem LG można także sterować przy pomocy pilotów od telewizorów LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba, a także Samsung.