HMS M2005

od 0,00 PLN

System hamowania: magnetyczny • Waga urządzenia: 35 kg • Waga koła zamachowego: 6 kg

Dlaczego to mądry dobór?Rowerek magnetyczny M2005 HMS to modny sprzęt fitness, który świetnie sprawdzi się podczas treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym posiadającym na celu poprawę wydolności serca.Dbaj o siebie z wygodą!posiada 8-stopniową regulację oporu, dzięki temu możemy przypasować trening do każdego poziomu nowoczesnia.

użyteczny i innowacyjny komputer zlicza i pokazuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Regulowane siodełko, czykomfortowe pedały z regulowanymi paskami są kolejnymi atutami tej szczególnie udanej konstrukcji.

Rowerek M2005 HMS to uniwersalny sprzęt, który dzięki niewielkim wymiarom i wadze, znajdzie swoje miejsce choćby na drobnej przestrzeni.Co w sobie mam?Kolor: szaryTyp: pionowyKlasa używania: HRodzaj oporu: magnetyczny wewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualnyIlość stopni regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 6Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionieOd siodełka do pedałów (mm): 600-900Od siodełka do ziemi (mm): 710-1010Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów)Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomieSposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenieKomputer (pomiar): czas: tak dystans: tak prędkość: tak puls: tak kalorie: takWymiary wyświetlacza (mm): 70 x 42Wyposażenie dopełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki lub kółka transportowe: takZasilanie: 2 x AAAWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 860 szerokość (mm): 540 wysokość (mm): 1310Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 120Waga towaru: 25 kgNie dedykowany do korzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk!...

Zapakować!...