After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem - Dostawa zamówienia do jednej ze 170 księgarni Matras za DARMO (9788324026883)

od 27,93 PLN

oszczędzasz do 11%
ISBN: 9788324026883 • Oprawa: miękka • Autor: Anna Todd • Wydawnictwo: OMGBooks • Ilość stron: 656 • Rok wydania: 2015

Największy fenomen książkowy tego roku! Powieść, która doczekała się miliarda odsłon w serwisie Wattpad. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy wydawało się już, że ich związek wkracza na nowy poziom, Tessa dowiaduje się, co naprawdę kierowało Hardinem na początku ich znajomości. Takiego okrucieństwa Tessa nie może wybaczyć choćby jemu. Żeby zapomnieć o Hardinie, rzuca się w wir pracy. Lecz Hardin nie ma zamiaru się poddać… Czy Tessa jest w stanie wybaczyć Hardinowi? I – co ważniejsze – czy Hardin jest w stanie się zmienić?


Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce zastosować wielką szansę w karierze, lecz wie, iż to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. By zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.
I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami.
Jedyną osobą, na której może polegać, jest Zed…
Czy Hardin zaakceptuje decyzję Tessy o wyjeździe?
Czy Tessa zerwie znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej?
NAJWIĘKSZY FENOMEN KSIĄŻKOWY OSTATNICH LAT
POWIEŚĆ, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ MILIARDA ODSŁON W SERWISIE WATTPAD

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.
Kiedy Tessa inicjuje studia, jej życie wydaje się rewelacyjnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej scalić się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście.
lecz spotkanie Hardina, który wydaje się jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Lecz to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.

FILM W KINACH OD 12 KWIETNIA

Związek Tessy i Hardina przeszedł niemało prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze.
Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa coraz bardziej mroczną przeszłość swej rodziny. To dla niego cios nie do zniesienia. W rozpaczy posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć. Dziewczyna początkuje rozumieć,jednakże kocha Hardina ponad wszystko, nie może z nim zostać.
Czy tak ma wyglądać koniec ich miłości? Czy Hardin będzie chciał zawalczyć o związek z Tessą, a z zasady - o samego siebie?