KAMERA PRZEDNIA DLA PEŁNEGO WSPARCIA Roadrunner 527 zarejestruje każdą z Twoich podróży co powoduje, iż jest Twoim najpewniejszym świadkiem na drodze w razie nieoczekiwanego zdarzenia. NAGRANIA wideo W FULL HD Nie martw się już o jakość nagranych filmów Pełna rozdzielczość Full HD kamery RoadRunner 527 gwarantuje, że każdy detal będzie widoczny, a ty możesz posiadać pewność co do bezpieczeństwa na drodze.

obfity KĄT WIDZENIA 140-stopniowy kąt widoczności gwarantuje obfity przegląd drogi. MIŁO mieć Prestigio RoadRunner posiada wszystkie wyjątkowo lubiane tryby urządzeń DVR Prestigio. Sensor ruchu zaoszczędza miejsce na karcie pamięci.

Cykliczne nagrywanie zagwarantuje, że rejestracja nie zostanie zatrzymana poprzez brak wolnej pamięci, a akcelerometr namierza stłuczki i chroni informacje z wypadku przed nadpisaniem. SYSTEM OCHRONY PRZED PRZEGRZEWANIEM Prestigio wie, że przegrzanie może uszkodzić baterię albo całe urządzenie.

Dlatego zaimplementowaliśmy standard: W pokojowej temperaturze bateria nie przekroczy 50°C, co nie zagraża urządzeniu. Obudowa METALOWA solidna obudowa metalowa zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami i zarysowaniem.

PODWÓJNE WEJŚCIE USB ŁADOWARKI RoadRunner jest dostępny wraz z ładowarką samochodową o dwóch wejściach USB. Równocześnie ładuj DVR, a także swój smartfon albo nawigację....