MIKAVI PQ3 Rejestrator jazdy Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi ma kompaktowe rozmiary i stanowi doskonałe narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania video w jakości 4K Ultra Full HD przy kącie widzenia obiektywu 150 poziomów możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden szczegół istotny w zdarzeniach drogowych.

zastosowanie modułu GPS umożliwia niesienie trasy na mapę wraz szybkością pojazdu. Korzystaj z połączenia bezprzewodowego ze smartfonem dzięki WiFi, a także z aplikacji przenośnej! PROCESOR NOVATEK I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI zastosowano nad wyraz korzystnej klasy elementy stosowane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Novatek 96660 oraz 4-megapikselowa matryca OV4689 zezwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatek/s w rozdzielczości 4K Ultra Full HD 2160p. Czujnik optyczny uwielbianego producenta OmniVision zapewnia rewelacyjną jakość nagrywanego obrazu, choćby w słabym oświetleniu.

2.4-CALOWY wyświetlacz Miakvi PQ3 GPS 4K WIFI mając kompaktowe wymiary jest wyposażony w pokaźny ekran o przekątnej 2.4 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a równocześnie jest na tyle czytelny,bez problemu można zmieniać ustawienia menu, czy oglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA FULL HD (2160P) W PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano jeden z najlepszych procesorów używany w profesjonalnych kamerach – Novatek 96660. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s.

liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD, a także dziewięciokrotnie obszerniejsza od standardowej rozdzielczości HD. KOMPAKTOWE rozmiary, wytworny WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA Dzięki kompaktowym wymiarom i niedużej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest bardzo prosty i prędki.

zapewnia to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu. Drobne wymiary zezwalają na ukrycie kamery choćby za lusterkiem samochodowym, dzięki czemu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma także kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

asygnowany uchwyt zapewnia jednostajne zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort stosowania. DODATKOWA KAMERA TYLNA COFANIA zestaw PQ3 GPS 4K WIFI posiada kamerę tylną cofania, którą można przymocować do szyby albo tapicerki samochodowej.

Kamerę można zamontować wewnątrz pojazdu,dzięki temu, że jest ona wodoszczelna, można ją umieścić dodatkowo na zewnątrz samochodu....