Whirlpool FWD 91496

od 1599,99 PLN

oszczędzasz do 18%
Klasa energetyczna: A+++ • Sposób ładowania: front • Wyświetlacz elektroniczny: tak • Wysokość: 84 cm • Szerokość: 59 cm • Głębokość: 63 cm • Prędkość wirowania: 1400 obr/min • Wsad: 9 kg • Poziom hałasu: 52 dB • Kolor: biały
  • Producent: Whirlpool
  • Kategoria: Pralki

Pralka WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL o szerokości 59.5 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie posiada SteamExpert, eliminujący bakterie i nieprzyjemne zapachy i 6 Zmysł, oszczędzający czas, energie i wodę.

Maksymalna szybkość wirowania pralki wynosi 1400 obr/min. SteamExpert SteamExpert łączy w sobie dwa programy: Steam Hygiene i Steam Refresh. Steam Hygiene udoskonala produktywność poprzez wytwarzanie pary w trakcie cyklu prania w celu usunięcia wszelkich bakterii z włókien, przy jednoczesnej ich pielęgnacji.

Steam Refresh odświeża ubrania, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy. Funkcja ta rozluźnia także włókna, co usprawnia prasowanie ciuchów. Dzięki SteamExpert Twoje ubrania będą czyste i gotowe do noszenia już po kilku minutach od wyjęcia z pralki WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

6. Zmysł Poznaj nowoczesną technikę, która zaskakuje rewelacyjnymi rezultatami za każdym razem i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6.

Zmysł w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL automatycznie dobierze najkorzystniejsze ustawienia dla typu i wielkości załadunku. Kolorowe 15° Funkcja Kolorowe 15° w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL pozwala wydajnie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o miksowanie się kolorów.

Przekonaj się, że pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak skuteczne, jak w 40°C! Clean + Odkryj efektywny sposób walki z skomplikowanymi plamami. Określ poziom zabrudzenia: intensywny, codzienny albo prędki – a funkcja Clean+ w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL efektywnie rozprawi się z plamami już w 40°C!

SoftMove™ Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL z technologią SoftMove troszczy się o tkaniny i dba o odcienie ubrań. Specjalnie opracowane ruchy bębna w każdym z programów świetną ochronę równocześnie ulubionych jeansów, jak i delikatnej jedwabnej bluzki.

Program ''Kołdry'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL dedykowany jest do prania rzeczy wypełnionych puchem, takich jak kołdry, poduszki i kurtki. Zalecane jest umieszczanie takich artykułów w bębnie z brzegami założonymi do środka i nieprzekraczanie ¾ pojemności bębna.

W celu osiągnięcia adekwatnych wyników prania zaleca się użytkowanie detergentu w płynie. Program ''Wełna'' Dzięki asygnowanemu programowi do Wełny, możesz wyprać wszystkie Swoje wełniane ubrania, nawet jeśli są opatrzone etykietą „tylko pranie ręczne" w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

słuszne rezultaty osiągniesz stosując specjalne detergenty i będziesz prać tylko tyle ile zaleca Instrukcja Obsługi. Program ''Sportowe'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL jest asygnowany do prania lekko zabrudzonej odzieży sportowej takich jak dresy, skarpetki czy szorty.

Zalecamy także wykorzystywanie płynnego detergentu w ilości trafnej do połowy załadunku. FreshCare+ FreshCare+ zachowuje świeżość ciuchów na długo po zakończeniu cyklu prania w pralce WHIRL...