Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Kuchnia NEO

od 0,00 PLN

Książka Mit chorób nieuleczalnych i spory biznes + Książka kuchnia NEO,... Książki które powinien przeczytać każdy.

Wydanie: 2 powiększone

liczba wydań: 2 egzemplarze

ilość stron Mit...:492

liczba stron Kuchnia NEO:88

Waga zestawu:

rozmiar zestawu:

Opis skrócony Mit...: kliknij>>>

Opis skrócony Kuchnia...: kliknij>>>

cena detaliczna: 89zł

"Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes" to fascynująca lektura, która niczym powieść kryminalna obnaża przed czytelnikiem skorumpowany świat polityków i urzędników, którzy w otoczeniu legalnego prawa, stworzyli globalnym korporacjom farmaceutycznym korzystne warunki do działań standardowych dla mafii.

Takie „legalne przyzwolenie", spowodowało, iż powstał system, dzięki któremu pieniądze podatnika zasilają konta korporacji, zamiast służyć zdrowiu publicznemu.

Zasada jest prosta: większa liczba przewlekle chorych = lepiej zasilony budżet systemu zdrowotnego= pokaźniejsze zyski korporacji.

Chory jest klientem, który jest na wagę złota!

obszerniejsze zyski z nowych klientów (chorych) zaspokajają powiązane finansowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze, które poprzez przemysłowe rolnictwo i toksyczną żywność, sprawiły, iż choroby przewlekłe stały się epidemią.

W książce odszukasz opis używanych technik dezinformacji, które produktywnie sprawiają, że dla przeciętnego człowieka zbrodniczy system jest praktycznie niezauważalny a także opis korupcyjnych działań wraz ze wskazaniem mocnych nazw korporacji i powiązanych z nimi nazwisk.

Książka jest prawdziwym dokumentem opartym na rzetelnych faktach i badaniach. Źródła danych są dokładnie przekazane, więc osiągalne do weryfikacji poprzez każdego czytelnika.

dodatkowo posiada rozdział, który wskazuje, jak nie dać się pokonać chorobom przewlekłym i prezentuje krok po kroku jak pokonać to, co w medycynie uznawane za nieuleczalne.

"RECENZJE CZYTELNIKÓW DO WYDANIA 1 Z ALLEGRO.PL:
- 17 sierpnia 2019 od k...k: Obok pana Tadeusza oraz Biblii ta książka.
- 22 września 2019 od j...0: niesamowita książka, ogromna ilość źródeł, każdy lekarz powinien to przeczytać aby nie wiedział mniej od pacjenta:)
- 8 sierpnia 2019 od K...6: doskonała pozycja, którą każdy Polak powinien mieć w swym domu.
- 3 sierpnia 2019 od k...a: bardzo niebanalna książka - ukazuje patologie medycyny, jej niekompetencje w leczeniu (leczenie objawowe - w przeciwieństwie do medycyny niekonwencjonalnej, która stara się znaleźć przyczynę choroby). Prezentuje uwikłanie polityków, lekarzy, dziennikarzy w świat farmaceutyczny. Najkorzystniejsze jest to, że książka daje również remedium na problemy zdrowotne - solidne, rozpisane co po kolei. Polecam!
- 15 maja 2019 od J...l: Przerażającawspaniała pozycja. Brawo dla autora za ogromną odwagę...
- 29 stycznia 2019 od s...u: najkorzystniejsza książka jaką czytałem o leczeniu!

OPINIA Z CENEO.PL POTWIERDZONA ZAKUPEM:
Barbara. Ocena: 5/5. Wstrząsająca, na pograniczu kryminału lektura.

OPINIE CZŁONKÓW GRUPY NEO – MIT CHORÓB NIEULECZALNYCH I wielki BIZNES:
Iwetta Alibekov: …ta książka to coś niesamowitego… nie idzie się od niej uwolnić… wciągnęła mnie całkowicie… brawa dla autora za odwagę.
Bolesław Zimny: Zachorowałem ponad trzynaście lat temu na chorobę dla mnie tak niszczącą, że myśli samobójcze towarzyszyły mi za dnia i w nocy… Bóg… wydobywając do mnie swoją pomocną dłoń zesłał mi mężczyzny Drogi Neo. Od pół roku jestem sobą, czuję się, jak kiedy miałem 17 lat…
Magda Pinto: Grupa jakich niewiele! niemało niezastąpionych danych i perfekcyjne towarzystwo!"

*Książki możemy zapakować na podarunek za dodatkową opłatą (24,99 zł) - skontaktuj się z nami w tej sprawie przez email lub telefonicznie.