Książka Kamasutra 2.0 (224 str.)

od 39,99 PLN

ISBN: 9788328068933 • Ilość stron: 224

Współczesna wersja starożytnej Kamasutry „przetłumaczona” na język współczesnych kochanków. Jest to kuszące zaproszenie do seksu i prezentacja 99 najbardziej podniecających, pobudzających wyobraźnię pozycji erotycznych.

Każda pozycja pokazana jest przez rysunek, a także opis, uwzględniający wskazówki dla obojga kochanków i wskazujący na solidne strony danej pozycji. Opatrzona jest także dodatkowymi osobistymi radami, np.

jak opanować dany układ oraz ikonkami pokazującymi stopień „choreograficznych” trudności. Dodatkowo na osobnych rozkładówkach czytelnik wyszuka 12 szybkich lust lessons na przeróżne atrakcyjne tematy, takie jak znaleźć punkt G, czego absolutnie nie robić, jak zaaranżować przestrzeń, co zaproponować po seksie.

Godny polecenia jest także rozdział „prędki dobór”, który pozwoli kochankom wybrać pozycję najkorzystniejszą dla ich aktualnego nastroju i potrzeb, ocenić stopień trudności oraz wyobrazić sobie skalę finalnego pobudzenia.

O Kamasutrze, starożytnej indyjskiej księdze seksu słyszał każdy,poprzez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły i dlatego postanowiliśmy pokazać te tradycyjne zmysłowe konfiguracje we współczesnym ujęciu.