Inna miłość szejka (9788380536234)

od 24,70 PLN

ISBN: 9788380536234 • Oprawa: miękka • Autor: Artur Ligęska|Oskar Maya • Wydawnictwo: Burda Media • Ilość stron: 208 • Rok wydania: 2019

Baśń, która zamieniła się w koszmar. Siła, dzięki której można przetrwać piekło. Prawdziwa historia Polaka niesłusznie przetrzymywanego w emirackim więzieniu. Gdy zakochuje się książę, to w głównej mierze początek bajki.

Ale gdy książę należy do emirackiej rodziny królewskiej, baśń zamienia się w koszmar. Książka „Inna miłość Szejka” - historia Artura Ligęski, prywatnego więznia arabskiego księcia Artur Ligęska był gwiazdą polskiego fitnessu.

Nagradzany i doceniany, otworzył sieć modnych klubów. Sukces przyszedł szybko, a wraz z nim kłopoty. W Dubaju Artur miał zacząć nowe życie. Lecz Zjednoczone Emiraty Arabskie, jakie widzi świat –nowoczesne, bogate państwo o dużych możliwościach, okazały się jedynie błyskotliwym mirażem.

Gdy Artur poznał Anioła, księcia Abu Zabi, nie spodziewał się, iż to początek jego drogi do piekła. Inna miłość szejka objawiła swą mroczną naturę. Żeby zatrzymać ukochanego w kraju, Anioł poprzez 13 miesięcy przetrzymywał go w emirackim więzieniu, gdzie jego życie zmieniło się w koszmar.

Bez dowodów, bez możliwości obrony, został skazany na dożywocie.Wydawało się, iż jego życie właśnie się skończyło. Dzięki pomocy polskich dyplomatów, organizacji pozarządowych, przyjaciół i ludzi korzystnej woli cudem wyszedł na wolność.

Dzięki własnej sile i determinacji przetrwał koszmar i dziś chce pokazać światu prawdę o kraju, w którym ludzkie losy zależą jedynie od kaprysów wszechwładnych książąt. Interesują cię podobne historie? zobacz książki autorstwa Laili Shukri!