Inna miłość szejka (9788380536234)

od 0,00 PLN

ISBN: 9788380536234 • Ilość stron: 208

Baśń, która zamieniła się w koszmar. Siła, dzięki której można przetrwać piekło. Prawdziwa historia Polaka niesłusznie przetrzymywanego w emirackim więzieniu. Gdy zakochuje się książę, to w głównej mierze początek bajki.

Ale gdy książę należy do emirackiej rodziny królewskiej, baśń zamienia się w koszmar. Artur Ligęska był gwiazdą polskiego fitnessu. Nagradzany i doceniany, otworzył sieć modnych klubów. Sukces przyszedł szybko, a wraz z nim kłopoty.

W Dubaju Artur miał zacząć nowe życie. Lecz Zjednoczone Emiraty Arabskie, jakie widzi świat –nowoczesne, bogate państwo o dużych możliwościach, okazały się jedynie błyskotliwym mirażem. Gdy Artur poznał Anioła, księcia Abu Zabi, nie spodziewał się, iż to początek jego drogi do piekła.

By zatrzymać ukochanego w kraju, Anioł poprzez 13 miesięcy przetrzymywał go w emirackim więzieniu, gdzie jego życie zmieniło się w koszmar. Bez dowodów, bez możliwości obrony, został skazany na dożywocie.

Wydawało się, że jego życie właśnie się skończyło. Dzięki pomocy polskich dyplomatów, organizacji pozarządowych, przyjaciół i ludzi korzystnej woli cudem wyszedł na wolność. Dzięki własnej sile i determinacji przetrwał koszmar i dziś chce pokazać światu prawdę o kraju, w którym ludzkie losy zależą jedynie od kaprysów wszechwładnych szejków.