Emocje. Krzyk do zrozumienia (książka) (2018)

od 29,00 PLN

ISBN: 9788365927491 • Oprawa: miękka • Wydawnictwo: RTCK • Ilość stron: 224 • Rok wydania: 2018

Lubimy oglądać emocje (choćby skrajne) u innych ludzi, np. W filmach, ale gdy przychodzi do nas samych, najchętniej wymienilibyśmy – jak w kantorze – emocje najmocniej nieprzyjemne dla nas, na takie, które nam bardziej odpowiadają.

Niestety nie ma takich kantorów, więc musimy z naszymi emocjami radzić sobie sami.

Jak to zrobić?

O tym jest książka ks. Firma Dziewieckiego pt.: „Emocje. Krzyk do zrozumienia".

Gdy ją przeczytasz, dowiesz się jak poradzić sobie z emocjami, istotnie tymi trudnymi, lecz wcześniej zrozumiesz ich naturę. Dowiesz się czym są i jaki jest ich sens. Nauczysz się je rozróżniać i dostrzegać oraz wykorzystywać w swoim życiu w celu poprawienia swego losu. Poznasz także wzór genialnej dojrzałości emocjonalnej – Jezusa Chrystusa, i to, w jaki sposób On radził sobie ze swoimi emocjami.

Radzenia sobie z emocjami, podobnie jak radzenia sobie z pieniędzmi, nie uczy się w szkołach, a są to wyjątkowo ważne dla naszego życia kwestie, z którymi mamy do czynienia na co dzień!

Nasz bank emocji, i to jak z niego korzystamy, bardzo wpływa na jakość naszych relacji, stan naszego zdrowia, samopoczucie, ocenę sytuacji i całą masę spraw, z których czasami nie zdajemy sobie sprawy.

Jak dowiemy się z książki, warto korzystać z wiedzy, którą przekazują nam emocje, a im są one trudniejsze – tym cenniejsza wiadomość, którą niosą – czasem wręcz ratująca nam życie!
Czytając książkę nauczymy się z tych cennych informacji korzystać.