Kiedy w otoczeniu kuchennym pojawią się nieprzyjemne zapachy, okap stropowy Secret Service marki Klarstein poradzi sobie z nimi bez problemu, urzekając w dodatku swoim ponadczasowym wzornictwem. Dyskretna praca – nowoczesne wzornictwo.

produkowany z najkorzystniejszych materiałów okap stropowy wykonuje swoją pracę nie tylko produktywnie, ale także stylowo. Stworzony z rdzoodpornej stali szlachetnej i zaopatrzony w zintegrowane oświetlenie czuwa i zasysa niewidzialną siłą uciążliwe opary i duszący wyziewy.

Trzy stopnie mocy okapu Secret Service firmy Klarstein radzą sobie z każdym zapachem i oparami, do dyspozycji jest maksymalna skuteczność rzędu 800 m 3 /h. Posiada on także funkcję uzupełniającej wentylacji po zakończeniu pracy z programowalnym wyłącznikiem czasowym (timerem).

Aby zabezpieczyć wnętrze stropowego okapu kuchennego i kanał odlotowy przed zanieczyszczeniem, Secret Service firmy Klarstein posiada cztery wymienne filtry przeciwtłuszczowe tworzone z aluminium. Można je myć w zmywarce albo czyścić lekko środkiem rozpuszczającym tłuszcz.

Wszystkimi funkcjami steruje się albo poprzez panel obsługi, albo przy pomocy pilota,. Cztery lampki LED podświetlają sam okap kuchenny oraz gwarantują oświetlenie płyty kuchennej. Zwraca uwagę, nie rzucając się w oczy: okap sufitowy Secret Service producenta Klarstein skutecznie nieprzyjemne zapachy i opary, czuwając nad wszystkim z wysokości sufitu.