Zelmer ZVC427HT

od 0,00 PLN

Moc silnika: 890 W • Poziom hałasu: 77 dB • Zasięg pracy: 10 m • Pojemność worka/pojemnika: 40 l • Wysokość: 48 cm • Szerokość: 28 cm • Kolor: brązowy

Ekspert od dywanów. Nad wyraz trwały i turbo pomocny. Trwały, potężny i bezusterkowy – prawdziwy odkurzacz na lata. Genialny filtr HEPA H13 o najwyższej sprawności filtracji powietrza, praktyczny schowek na akcesoria oraz bardzo pojemny worek Safbag.

wydajna turboszczotka łatwo poradzi sobie z najmocniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

nieprzeciętny do odkurzania pokaźnych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz obszerne mieszkania. Główne atrybuty odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze precyzyjniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To wspaniałe rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze skrupulatniej zbiera sierść i odkurza dywany. To nieprzeciętne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób szanujących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla subtelnych podłóg. Jej postępowa konstrukcja broni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla finezyjnych podłóg.

Jej nowoczesna konstrukcja broni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka wydajność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy efektywności odkurzania, dzięki temu kurz i zanieczyszczenia są zbierane precyzyjniej.

Wysoka sprawność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy efektywności odkurzania, dzięki temu kurz i skażenia są zbierane precyzyjniej. Zaawansowany system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Innowacyjny system filtracji Filtr HEPA wykorzystany w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszystkich zanieczyszczeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zapewnia,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi jest dodatkowo umocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego niepodatność na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi jest ponadto umocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego niepodatność na zaginania....