Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 19%
Moc silnika: 1400 W • Zasięg pracy: 11 m • Wysokość: 29 cm • Szerokość: 31 cm • Kolor: biały

Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa warianty filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest dedykowany właścicielom zwierząt domowych, przez co jest zaopatrzony w szereg niezbędnych szczotek do wydajnego usuwania sierści, a także wszystkiego typu zabrudzeń.

Modele linii cycloone hybrid dają niespotykany dotąd wybór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox i dokładne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

Od dzisiaj, jeżeli doceniasz zalety odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego stosowania bez konieczności wymiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest istotnie staranne a opróżnianie pojemnika wyjątkowo higieniczne.

Pojemnik jest wyekwipowany w trzy komory na kurz: jedną na duże skażenia, a także dwie na mały pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie skażenia jest nietrudne choćby po rutynowym odkurzaniu.

znikomy, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na niewiele znaczący kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym niepokaźnym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to możliwe. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

w dodatku otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka idealnie usuwa sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona uzupełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być wykorzystywana także jak tradycyjna szczotka.

Aby łatwo ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która pozwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas dedykowanych właścicielom zwierząt.

Jest wyposażona w przełącznik, który zezwala na jej użytkowanie z...