Karcher K3 Full Control

od 516,00 PLN

oszczędzasz do 54%
Maksymalna temperatura wody: 40 °C

krótki czas przygotowania do pracy, wygodna mobilność i nieduży ciężar cechują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest funkcjonalność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie świetnie spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia przez obracanie. Pozwala to przypasować cechy strumienia do solidnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nietrudny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Spore koła i funkcjonalny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

cechy i mocne strony

  • Quick Connec. TUmożliwia łatwe przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia, a także odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • pokaźny hak na obudowie gwarantuje komfortowe przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalająscalić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun pozwala na dobór trafnego ustawienia.

    Wyposażenie charakterystyczne.