Samsung RB29FERNDSS

od 1499,00 PLN

Kolor: srebrny • Wysokość: 175 cm • Szerokość: 59 cm • Głębokość: 66 cm • Klasa energetyczna: A+ • Pojemność chłodziarki netto: 192 l • Pojemność zamrażarki netto: 98 l • Zdolność zamrażania: 12 kg/24h • Ilość agregatów: 1 • Poziom hałasu: 39 dB • Sterowanie: elektroniczne • Obustronny montaż drzwi: tak • Roczne zużycie energii: 272 kWh/rok
  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Lodówki

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która skutecznie wykorzystuje przystępną przestrzeń

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części została inteligentnie zaprojektowana, takefektywnie użyć przestrzeń wewnątrz urządzenia. Części, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz koszyk Grab ‘n Go, pomagają prosto i szybko wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect gwarantuje trafne warunki do przechowywania towarów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia charakteryzują się sprężystością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, iż udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.


wygodnie zmaksymalizuj dostępną przestrzeń
Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu albo słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami umożliwia produktywne porządkowanie i ułatwia dostęp do towarów – i pozwala błyskawicznie sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem gwarantuje całkowitą wygodę.
Szuflada z pełnym wysuwem udoskonalony dostęp i ułatwia porządkowanie i wyjmowanie produktów z zamrażarki – nawet tych pokaźniejszych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się w pełni, gwarantując optymalne zastosowanie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, choćby jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 stopni.

Schłodź więcej napojów, by zaspokoić pokaźniejsze pragnienie
komfortowa, szeroka półka na drzwiach jest głębsza aniżeli w charakterystycznych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki duże pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na obszernej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Oświetlenie Top LED
Bardziej energooszczędne w porównaniu do tradycyjnych żarówek, oświetlenie Top LED jest jaśniejsze od typowych diod stosowanych w chłodziarkach marki Samsung. Top LED stanowczo jasno oświetla całe wnętrze lodówki, ulepszając widoczność przechowywanych w niej produktów. Dzięki czemu możesz łatwiej odnaleźć szukany towar, skracając czas, w którym drzwi lodówki są otwarte – w ten sposób zaoszczędzisz i czas, i energię.

technika True No Frost
technika Samsung True No Frost zagwarantuje równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, takpousuwać odkładanie się warstw lodu na ściankach maszyn. Teraz wszystkie z łatwością psujące się produkty zachowają świeżość i walory odżywcze. Dodatkowo dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost zniża obciążenie agregatów, powiększając ich trwałość.


Pozostałe cechy

parametry chłodziarki
1 szuflada
Szuflada z pełnym wysuwem dostępna
3 półki
Łatwo wysuwana półka przystępna
przystępna półka na wino
Półki z hartowanego szkła
4 półki na drzwiach
dostępna półka na nabiał
znaczne półki dostępne
dostępny pojemnik na jaja
Oświetlenie wewnętrzne górne LED

atrybuty zamrażarki
Pojemnik na jajka
Szuflady w zamrażarce: 3
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
4 gwiazdki w gwiazdkowym systemie oceny zamrażania
Funkcja Power Freeze przystępna

Inne
Czynnik chłodzący R-600a
przystępne uszczelnienie cyklopentanowe
Dwustronne drzwi dostępne
przystępny alarm w drzwiach
objętość zamrażania (kg/24 h): 12 kg
ilość godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 20 godz.
SN, N, ST