LG GBB60PZDZS

od 0,00 PLN

Wysokość: 201 cm • Szerokość: 59 cm • Głębokość: 66 cm • Klasa energetyczna: A • Pojemność chłodziarki netto: 250 l • Pojemność zamrażarki netto: 93 l • Ilość agregatów: 1 • Poziom hałasu: 37 dB

Oszczędność energii dzięki sprężarce liniowej Inverter Linear Compressor
Sprężarka liniowa Inverter Linear Compressor marki LG zrewolucjonizowała lodówki, zapewniając oszczędność energii na poziomie nawet 32%, najwyższą odporność i optymalną kontrolę temperatury, co przedłuża świeżość pożywienia.

Świeżość NatureFRESH

technologia NatureFRESH firmy LG obejmuje trzy funkcje, które przedłużają wytrzymałość pożywienia: FRESH Balancer, FRESH Converter i NatureFRESH Cooling.

NatureFRESH Cooling
System NatureFRESH Cooling firmy LG zagwarantuje obieg chłodnego powietrza poprzez kilka otworów wentylacyjnych, co skutkuje bardziej równomiernym chłodzeniem wnętrza lodówki. Obieg zimnego powietrza lepszy choćby o 76% w przypadku półsamoczynnych systemów odmrażających.

Moist Balance Crisper™
Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast posiadać się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest stosowny poziom wilgotności.

Najwyższa wygoda w kuchni
producent LG zmieniła układ wnętrza lodówki, co zapewnia więcej przestrzeni i usprawnia dostęp do towarów. Nowe części wyposażenia to między innymi pełna składana półka, wspaniały stojak na wino oraz powiększona strefa zamrażarki.

nieprzeciętny stojak na wino
W odpowiedzi na nowe europejskie trendy, zgodnie z którymi wino chłodzi się w lodówce, marka LG przeprojektowała stojak na wino, który zawiera dzisiaj równocześnie nawet pięć butelek.

zwiększona strefa zamrażarki
producent LG zwiększyła jedną z szuflad zamrażarki, by zapewnić więcej miejsca na przechowywanie pokaźnych towarów.