Bosch KGV36KL32

od 1708,87 PLN

oszczędzasz do 2%
Kolor: srebrny • Wysokość: 186 cm • Szerokość: 60 cm • Głębokość: 65 cm • Klasa energetyczna: A++ • Pojemność chłodziarki netto: 213 l • Pojemność zamrażarki netto: 94 l • Zdolność zamrażania: 7 kg/24h • Ilość agregatów: 1 • Poziom hałasu: 39 dB • Sterowanie: elektroniczne • Obustronny montaż drzwi: tak • Roczne zużycie energii: 226 kWh/rok

Największe zalety:

samoczynne Odszranianie

Część chłodnicza urządzenia odszrania się automatycznie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje.

BigBox

BigBox to szuflada o zwiększonej pojemności, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o obfitych gabarytach (np. Całego indyka). Więcej miejsca, to pokaźniejsza swoboda dla Ciebie.

CrisperBox

Nie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Starczy włożyć je do specjalnej szuflady z regulacją wilgotności, a świeżość produktów zostanie zachowana na dłużej.

Elektroniczna regulacja temperatury

Elektroniczny system sterowania produktywnie i starannie regulowanie panującej wewnątrz urządzenia temperatury. Uzyskanie optymalnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kalendarz przechowywania żywności

Dzięki umieszczeniu w środku urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, prezentujących artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w adekwatny i bezpieczny sposób przechowywać żywość,

LowFrost

Oszczędź sobie dodatkowego obowiązku dzięki systemowi LowFrost. Technika ta ogranicza w szerokim stopniu osiadanie szronu w zamrażarce, dzięki temu rozmrażanie jest konieczne tylko sporadycznie. Dodatkowo zniża się zużycie energii elektrycznej, a także ryzyko zepsucia produktów.

Możliwość przełożenia drzwi

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi (precyzyjny opis zawarty jest w instrukcji) można dostosować je do własnych wymagań.

Oświetlenie LED

charakteryzuje się wysoką bezusterkowością, niskim zużyciem energii elektrycznej, komfortowym dla oczu światłem, a także wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, eksponującym postępowy wygląd urządzenia.

Stelaż na butelki

wygodny i wykwintny stelaż, umożliwiający bezpieczne przechowywanie butelek przy niepokaźnym wykorzystaniu miejsca. przystępny i prędki dostęp do ulubionych napojów.

Supercicha

progresywna lodówka powinna działać bez informowania o tym uciążliwym hałasem. Wykorzystanie progresywnych technologicznie tworzyw i optymalizacja funkcjonowania wszelkich systemów urządzenia pozwoliły na znaczącą redukcję hałasu, dzięki temu z powodzeniem można umieścić ją w otwartej kuchni.

Supermrożenie

umożliwia zminimalizowanie potencjalnie krzywdzącego wpływu, jaki na zamrożone już produkty wywiera załadowanie dużej ilości świeżej żywności. Dzięki zaplanowanej z wyprzedzeniem mobilizacji rezerw zimna w systemie chłodniczym choćby pokaźne partie mrożone są ekspresowo i skrupulatnie, a po osiągnięciu zaplanowanej temperatury urządzenie samoczynnie przełącza się na normalny tryb działania.

artykuł
producent
Kod producenta
KGV 36KL32
EAN
4242002820637
informacje podstawowe
Inox
Energia pojemność Chłodziarka
4 szklane
3 balkoniki na drzwiach
Pojemnik na jajka
Stelaż na butelki
Komora niskich temperatur
Nie
Zamrażarka technologiczne Funkcje
Elektroniczne
wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezawaryjna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.