Beko GNE134620

od 0,00 PLN

Rodzaj: side by side, side by side • Wysokość: 182 cm • Szerokość: 77 cm • Klasa energetyczna: A+ • Pojemność chłodziarki netto: 535 l • Pojemność zamrażarki netto: 151 l • Zdolność zamrażania: 13 kg/24h • Poziom hałasu: 43 dB • Sterowanie: mechaniczne • Roczne zużycie energii: 453 kWh/rok

Beko LODÓWKA BEKO GNE134620X Klasa energetyczna NeoFrost Komora Zero Oświetlenie LED prędkie mrożenie LODÓWKA BEKO GNE134620X Najważniejsze atrybuty produktu Bluelight MultiZone ekran elektroniczny Alarm otwartych drzwi No Frost System Aktywny Jonizator Neo Frost technologia NeoFrost eliminuje powstawanie lodu na żywności i wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już niezbędne.

NeoFrost to także dwa (lub trzy - w lodówkach rodzaju side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Dzięki NeoFrost Twoja żywność pozostanie dłużej świeża, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie.

System Active Fresh Blue Light Światło Active Fresh Bluelight o lekko niebieskim zabarwieniu zapewnia ciągłość cyklu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach. Dzięki Active Fresh Blue Light produkty nie tylko zachowują świeżość,nawet rozszerzają swoje walory odżywcze.

Postaw na Active Fresh BlueLight i ciesz się smakiem i świeżością ulubionych owoców i warzyw! Komora Multizone przystępna w chłodziarkach Beko 4More SBS komora Multi Zone to 77 litrów dopełniającej przestrzeni, którą możesz w zależności od potrzeb zastosować jako zamrażalnik albo chłodziarkę.

Zakres temperatur w MultiZone od -24°C do +10°C powoduje,za każdym razem masz miejsce na świeże produkty lub mrożonki. Chłodziarki Beko adekwatną przestrzeń do przechowywania żywności w każdych okolicznościach i tylko Ty decydujesz czy chcesz żeby komora Multi Zone była chłodziarką lub zamrażarką.

No Frost Dzięki systemowi No Frost, nie będzie musiał rozmrażać zamrażalnika, a produkty w nim pozostaną nie oszronione. Dzieje się to samoczynnie, dzięki wymuszonemu przez system No Frost obiegowi powietrza - wilgoć jest odprowadzana z wnętrza na zewnątrz zamrażarki.

Dzięki braku szronu w lodówkach NoFrost, zawartość zamrażarki jest prawidłowo widoczna, produkty nie przyklejają się do pozostałych i łatwiej po nie sięgnąć. Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D) Produkty Beko mające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,ponadto dbają o środowisko naturalne.

Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Jeśli tylko możesz, postaw na wysoką klasę energetyczną A+. Oświetlenie LED Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne, a diody LED dają bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia.

Oświetlenie LED to kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań. Alarm otwartych drzwi Chłodziarki Beko zaopatrzone w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych albo niedomkniętych drzwi.

Alarm otwartych drzwi rozlegnie się, kiedy drzwi lodówki będą otwarte zbyt długo. Alarm otwartych drzwi ucichnie, kiedy tylko je zamkniesz. Wyświetlacz elektroniczny Nowy, spory ekran elektroniczny w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i ulepszone zarządzanie produktem.

na dodatek, ekran elektroniczny nieprzeciętnie wpisuje się w postępową estetykę produktu. Prędkie Mrożenie prędkie mrożenie gwarantuje szybkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy i nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.

Dzięki szybkiemu mrożeniu Twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże i bogatsze w elementy odzywcze. Aktywny Jonizator Aktywny jonizator neutralizuje bakterie, wirusy i inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu wewnątrz chłodziarki.

Aktywny jonizator oczyszcza krążące w komorze urządzenia powietrze, umożliwiając dłuższe przechowywanie żywności. Aktywny jonizator nie wymaga dodatkowo regeneracji. Filtr wody oczyszczana woda wprost z lodówki!

Ukryty wewnątrz chłodziarki filtr wody uzdatnia wodę do celów spożywczych, eliminując nieprzyjemny smak oraz zgubne substancje, takie jak ołów czy chlor. O konieczności wymiany filtra wody informuje komunikat widoczny na cyfrowym wyświetlaczu.

Filtr Antyzapachowy Filtr antyzapachowy oczyszcza schłodzone powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie. Dzięki filtrowi antyzapachowemu, przechowywana w lodówce żywność dłużej zachowuje świeżość.

Komora Zero Komora Zero - pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C. Użyj komory zero, aby przechowywać szybko psujące się produkty, których jednak nie chcesz zamrażać. Mini Bar Specjalna, otwierana klapka Mini Baru umożliwia dostęp do nawet 2,5-litrowych butelek bez konieczności otwierania drzwi chłodziarki.

Klapkę Mini Baru można jeszcze wykorzystać jako blat do serwowania drinków - tak, jak w prawdziwym Mini Barze! Pojemnik na nabiał Pojemnik na nabiał to specjalny pojemnik, umieszczony na górze drzwi chłodziarki.

Dzięki przeźroczystym ściankom w pojemniku na nabiał, zagwarantuje on świetne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, broniąc je przed wyschnięciem. Pytania? Q: Czy w lodówce Beko można przełożyć drzwi (bez utraty gwarancji)? A: Tak, wszystkie lodówki Beko umożliwiają zmianę strony, w którą otwierają się dr