Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca Amica FK2515.4UT z technologią FrostControl Przedłużona świeżość z FreshOn i możliwość regulacji półek oraz balkoników dzięki FlexiSpace Przedłużona świeżość z FreshOn i możliwość regulacji półek oraz balkoników dzięki FlexiSpace sprawdź, co możesz zyskać, wybierając lodówkę Amica FK2515.4UT OSZCZĘDNOŚĆ FrostControl Rozmrażanie urządzenia stanie się przystępne i prędkie.

ŚWIEŻOŚĆ FreshOn Maksymalizacja trwałości świeżej żywności. KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass) Odkryj wygodę, jaką zapewnią Ci półki z hartowanego szkła. FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje istotnie zredukowaną liczba dźwięków.

01 02 03 04 01 02 03 04 01 automatyczne odszranianie chłodziarki uniemożliwia osadzaniu się szronu i konieczności opróżniania całej zawartości lodówki. 02 Podstawka na jajka funkcjonalna i wygodna podstawka na jajka zagwarantuje ich bezpieczne przechowywanie!

03 klarowne wyposażenie Szlachetny wygląd uwydatnia transparentne, gustowne wykończenie wyposażenia lodówki. 04 Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych wygodnych, pojemnych szufladach!

01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci całkowitą swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni! 03 Zintegrowany uchwyt wygodny i wyszukany, czyli wszystko czego Ci trzeba!

04 Cicha praca Maksymalna produktywność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. 01 automatyczne odszranianie chłodziarki zapobiega osadzaniu się szronu i konieczności opróżniania całej zawartości lodówki.

02 Podstawka na jajka użyteczna i wygodna podstawka na jajka zagwarantuje ich bezpieczne przechowywanie! 03 transparentne wyposażenie Szlachetny wygląd podkreśla przezroczyste, wytworne wykończenie wyposażenia lodówki.

04 Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych wygodnych, pojemnych szufladach! 01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci pełną swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

03 Zintegrowany uchwyt wygodny i gustowny, czyli wszystko czego Ci potrzeba! 04 Cicha praca Maksymalna wydajność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. FrostControl Zyskaj uzupełniającą przestrzeń na Twoje produkty Dzięki tej inteligentnej technologii rozmrażanie urządzenia jest pokaźnie bardziej wygodne.

Lód nie osadza się pomiędzy szufladami, co pokaźnie upraszcza czyszczenie urządzenia i przyspiesza cały proces. Jest to osiągalne za sprawą inaczej usytuowanego parownika, co stwarza dodatkowo więcej przestrzeni wewnątrz komory.

FreshOn Podaruj swym bliskim owoce i warzywa każdego dnia Zdarza się, iż masz ochotę na ulubiony owoc, a gdy sięgasz po ni...