Apple Macbook Air MQD32Z

od 3699,00 PLN

oszczędzasz do 12%
Kod Producenta: MQD32Z • Przekątna ekranu: 13.3 " • Rozdzielczość: 1440 x 900 px • System operacyjny: Mac OS • Dysk twardy: 128 GB • Procesor: Intel Core i5 • Karta graficzna: HD Graphics • Funkcje: bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci • Grubość: 1.7 cm
  • Producent: Apple
  • Kategoria: Laptopy

MacBook Air - świeże procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - choćby 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i przez 10 godzin na 11-calowym.

niewiele tego - wiedząc, iż bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości poprzez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji, a także procesor graficzny Intel HD Graphics z serii 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz fotografie, czy przeglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta potężna technologia kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu niż w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air oferuje jeszcze więcej. Zaopatrzono go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

wystarczy wykonać kilka prostych połączeń, żeby przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Wyświetlacz, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe dużo wrażeń. Rozmawiaj przez FaceTime ze swojego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch albo komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - wyświetlacz MacBooka Air to arcydzieło zarówno inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, lecz rozdzielczość ma tak dużą, że nie powstydziłby się jej istotnie obszerniejszy ekran.

Gdy edytujesz więc zdjęcia, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię zniewala. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, nawet z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny powoduje, że wszyscy luźno mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz, żeby Cię słyszano. Na przykład podczas rozmowy przez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zastosowaniu najnowszej technice 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga teraz niesamowite prędkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme albo AirPort Time Capsule - i korzystaj z choćby trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

standard 802.11ac oznacza także większy zasięg, możesz więc pracować o mnóstwo luźnoj niż dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, by wciąż był to sprzęt w pełni funkcjonalny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak wygodne, jak w sytuacji komputera stacjonarnego. Dodatkowo klawiatura jest podświetlana, można więc komfortowo pisać w słabym oświetleniu.

zaimplementowany sensor reaguje na zmiany natężenia światła i automatycznie dostosowuje cechy klawiatury i ekranu, zapewniając ich adekwatne oświetlenie w każdych warunkach. Najlepszy sposób na Multi_touch technologia Multi-Touch zadomowiła się w większości produktów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najbardziej osobisty sposób obsługi urządzeń. W sytuacji notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej pasuje gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Duży, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A nowe gesty Multi-Touch rozpoznawane poprzez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej intuicyjną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Nieprzeciętne aplikacje w komplecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i wydajnie pracować. Aplikacje pozostały zaktualizowane, aby pasowały do ładnego interfejsu OS X Yosemite. Dostajeszwspaniałe aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia videorozmów FaceTime.