Qazqa Przemysłowa lampa wisząca czarna z półką 4-źródła światła - cage rack

od 0,00 PLN

Rodzaj: lampa wisząca

Zamówienie złożone przed 20.00, a wysyłka już dziś! bezpłatna przesyłka i zwroty. Posiada źródło światła:Nee właściwości: dopełniające funkcje:Dimmable, dimmer not included spektakularna lampa wisząca dedykowana dla sympatyków nowoczesnych rozwiązań, którzy uwielbiają minimalizm połączony z wysoką jakością wykonania.

Czarne, matowe pręty w profilu prostokątnej klatki to klasyka loftowego stylu. To co uwydatnia lampę Cage Rack spośród innych to półka na której możesz położyć kwiaty, naczynia czy książki. Wysokość dostosowywana w zakresie: 75-150 cm Szerokość: 20 cm Wysokość: 41 cm Długość: 101.5 cm Średnica przysufitki: 10 cm Lampa jest gotowa do podłączenia do instalacji o napięciu 230 V.

Maksymalny zużycie mocy wynosi 4 x 60W. W pakiecie nie ma źródła światła. Takowe należy zakupić we własnym zakresie. Lampa zaopatrzona jest w 4 gwinty na E27. Zalecamy zastosowanie dekoratywnych żarówek z widocznym żarnikiem, które dopełnią całość kreacji.

Lampa wisząca Cage Rack wyśmienicie spełni oczekiwania we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i industrialnym. UWAGA: Maksymalnie obciążenie lampy Cage Rack zależy od wytrzymałości sufitu. Zalecamy sprawdzić to wcześniej.