Lampa wisząca Nowodvorski Margaret 6330 zwis 5x60W E14 biała, kolor Biały

od 259,00 PLN

Rodzaj: lampa wisząca • Gwint żarówki: E14

tradycyjne żyrandole świecznikowe, pomimo upływu wielu lat od ich wynalezienia wciąż cieszą się ogromną popularnością w naszych wnętrzach, nic w tym dziwnego, ponieważ świetnie komponują się równocześnie z tradycyjnymi jak i progresywnymi aranżacjami.

Prezentowana w naszej ofercie lampa Margaret White wisząca 6330 dodatkowo dzięki swojej uniwersalnej białej kolorystyce zagwarantuje natomiast jeszcze pokaźniejsze możliwości aranżacyjne, dla użytkowników, którzy postawią na nią w swych pomieszczeniach.

Subtelna forma lampy została tworzona z metalowych, cienkich prętów, które tworzą trzpień w profilu à la gruszki, przechodzący płynnie w pięć wygiętych miękkim łukiem w zarys litery U ramion, na których zakończeniach zastosowano świecznikowe oprawy żarówkowe.

dzięki czemu lampa Margaret White wisząca 6330 cechuje się niebywałą lekkością, pomimo swych zasadniczych rozmiarów oraz nie przytłacza wnętrz w jakich wyszuka wykorzystanie. Lampa Margaret White wisząca 6330 wyśmienite rozwiązanie do salonów z aneksem kuchennym We współczesnym budownictwem coraz częściej spotkać możemy połączeniem kuchni z salonem, które tworzą jedno przestronne pomieszczenie nieoddzielone od siebie żadną przegrodą lub ścianą.

W takich wnętrzach spełni oczekiwania właśnie nieprzeciętnie lampa Margaret White wisząca 6330, która zawieszona pomiędzy nimi, z jednej strony oświetlać będzie powierzchnię kuchni, upraszczając przygotowywanie posiłków, natomiast z drugiej dostarczy światło w salonie, które stworzy przytulną atmosferę.

Taki pomiędzy tymi dwoma pomieszczeniami o w pełni odmiennych funkcjach dopasuje je w spójną aranżacyjnie całość. Ponadto lampa Margaret White wisząca 6330 dzięki swej wysokości wynoszącej 1400 milimetrów, wypełnia przestrzeń pod sufitem, przyciągając do swej formy uwagę każdego.

A zastosowane w niej oprawy żarówkowe zezwalają na montaż żarówek, o maksymalnej mocy 5 × 60 W i gwincie E14, które cechują się smukłym, podłużnym kształtem imitującym płomienie świec, przez co idealnie łączą się one ze świecznikowymi oprawami.