Sony PlayStation 5 Digital Odkryj najnowsze produkcje w najkorzystniejszej odsłonie. Obserwuj świetlne promienie, które upiększają grafikę i nadają jej realnego charakteru. Tocz potyczki na znacznym ekranie i w rozdzielczości 4K bez utraty jakiegokolwiek szczegółu.

Daj się oczarować niezwykłej płynności gry w 120 klatkach na sekundę i to przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. PlayStation 5 Digital wspiera jeszcze technologię HDR, dlatego grając na telewizorze z HDR zyskasz możliwość podziwiania stanowczo efektownej grafiki o zaskakująco realistycznych kolorach.

Cyfrowa odsłona konsoli PlayStation 5 Poznaj w pełni cyfrową wersję konsoli PS5, która pozwala na pobieranie gier cyfrowych bezpośrednio ze sklepu Sony i zapisywanie ich na dysku SSD. Najnowsza konsola Sony PlayStation 5 w wersji Digital ma smukłą i lekką konstrukcję, gdyż zrezygnowano w niej z napędu DVD.

Zyskała na tym jej estetyka – urządzenie jest symetryczne w przeciwieństwie do standardowej wersji PS5. Konsola umożliwia wykorzystywanie cyfrowych wersji gier, a to właśnie gry w cyfrowej dystrybucji cieszą się aktualnie największą popularnością.

Urządzenie umożliwia uruchamianie produkcji przygotowanych na konsolę PS5, lecz też zaktualizowanych gier na PS4 i jest w pełni zintegrowane z PlayStation VR. Oszałamiająca szybkość działania Konsola PlayStation 5 Digital oferuje zawrotną prędkość dysku SSD ze zintegrowanym systemem We/Wy, który sprawia,dane są wczytywane jeszcze szybciej, a gry działają płynniej aniżeli kiedykolwiek.

Możesz liczyć na płynność 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz, a wszystko to bez utraty szczegółów i jakości grafiki. Urządzenie zostało wyekwipowane w bardzo efektywne podzespoły, które otwierają zupełnie świeże możliwości.

wyśmienita grafika dzięki obsłudze najnowszych technologii Konsola PlayStation 5 Digital została wyposażona w produktywne podzespoły i obsługę najnowszych technice, dzięki czemu gra na niej dostarczy perfekcyjnych wrażeń.

Urządzenie zezwala na rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a nawet dysponuje wyjściem 8K, dzięki temu będzie mogło współpracować także z obszerniejszymi i bardziej szczegółowymi wyświetlaczami. Wyposażono je jeszcze w obsługę technologii RayTracingu – śledzenia promieni świetlnych w grach, dzięki temu grafika staje się jeszcze bardziej rzeczywista i niesamowita.

Nie zapomniano również o obsłudze technice HDR – podłączając PS5 do telewizora z HDR można liczyć na jeszcze lepsze wrażenia wizualne w trakcie gier. Realistyczny dźwięk 3D w trakcie gry wyraźny jest nie tylko wysokiej klasy obraz,również idealne wrażenia dźwiękowe.

Poczuj, jak dźwięk otacza Cię z każdej strony, dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech, który zastosowano w PlayStation 5 Digital. Wielokierunkowy dźwięk wciąga gracza w samo centrum wydarzeń i nadaje rozgrywce jeszcze bardziej ekscytujący charakter.

Usłysz każdy odgłos skrupulatnie tam, gdzie zaplanowali to twórcy gry – za plecami, wokół siebie albo daleko w tle. To możliwe z konsolą PS5. Pytanie technologiczne do producenta Błąd w opisie? Zgłoś! Specyfikacja techniczna produkt marka Sony Kod producenta Playstation 5 Digital FIZYCZNE Wysokość [mm] 390 Szerokość [mm] 92 Głębokość [mm] 260 Waga [kg] 3.9 dane PODSTAWOWE rodzaj konsoli 5 Digital odcień Biały technicznE Procesor AMD Zen 2 Taktowanie[GHz] 3.5 GHz Układ graficzny AMD Radeon Navi RDNA TFLOPS 10.28 Pamięć RAM 16 GB Dysk twardy 825 GB wariant odtwarzanych płyt Nie dotyczy Podłączenie do internetu Bezprzewodowo Przewodowo KONTROLER Kontroler DualSense liczba kontrolerów w komplecie 1 ZŁĄCZA ilość USB 2 Wyjście video HDMI Podłączenie do telewizora przewód HDMI zastosowane technologie Ethernet HDMI USB Wi-Fi