Poznajsmaki Prezent na walentynki - zestaw konesera z herbatą sir william's tea oraz royal taste (5907813306006)

od 0,00 PLN

podarek na walentynki - komplet konesera z herbatami Sir William’sⓇ i Royal TasteⓇ

Zimowa atmosfera i padający śnieg nad wyraz nakłaniają do spotkań z ukochaną osobą przy ciepłym napoju, takim jak kawa albo herbata. By uprzyjemnić sobie tę chwilę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa niepowtarzalny artykuł, który stanie się nadzwyczajnym dodatkiem do wspólnych, błogich spotkań. Pokazujemy Państwu niezwykłą linię konesera z herbatą, w której znajdują się wybrane warianty saszetek dostępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego produktu otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, intrygujących smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowy podarek!

W pakiecie znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® i 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najkorzystniejsze marki szykownych herbat przystępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Doskonałą eksplozję smaków i dostatek herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® zachwyci Państwa swym wyszukanym smakiem i aromatem, który rozejdzie się po całym domu. Gama smaków jest niezwykle duża, od szykownych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin.

wymiary produktu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
, a także jeden losowy smak z linii RichmontⓇ

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.