Poznajsmaki.pl Kalendarz adwentowy z herbatą sir william's tea oraz royal taste 2019 (5907813306006)

od 149,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami Sir William’sⓇ, a także Royal TasteⓇ

Święta Bożego Narodzenia to nieszablonowy i magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Zimowa atmosfera i padający śnieg bardzo nakłaniają do rodzinnych spotkań przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. Żeby uprzyjemnić sobie oczekiwanie na Gwiazdkę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa niepowtarzalny produkt, który stanie się perfekcyjnym dodatkiem do wspólnych, przyjemnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Prezentujemy Państwu niezwykły kalendarz adwentowy z herbatą na rok 2019, w którym znajdują się wybrane typy saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego towaru otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, ciekawych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - unikatowe oczekiwanie na święta!

W kalendarzu adwentowym znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste®, a także 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najkorzystniejsze marki szykownych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych oraz mieszanek. Idealną eksplozję smaków i obfitość herbat. To propozycja dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® zniewoli Państwa swoim wyszukanym smakiem oraz aromatem, który rozejdzie się po całym domu, zwiastując magiczny czas. Gama smaków jest szczególnie spora, od gustownych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin. Niech te święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe, dzięki przyjemnemu oczekiwaniu z kalendarzem adwentowym z pysznymi saszetkami herbat!

wymiary produktu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W pakiecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
oraz jeden losowy smak z serii RichmontⓇ

marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.