Hi-tech medical Inhalator oro - compact baby + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!

od 109,99 PLN

oszczędzasz do 26%
  • Producent: HI-TECH MEDICAL
  • Kategoria: Inhalatory

Inhalator tlokowy ORO-Compact Baby

Inhalator HI-TECH MEDICAL ORO-BABY COMPACT to atrakcyjny, postępowy design połączony z błogą dla ucha praca inhalatora. Używany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest nad wyraz ergonomiczny, nie zajmuje dużo miejsca i zaopatrzony jest w komfortową torbę.

Inhalator ORO-BABY COMPACT z linii HI-TECH MEDICAL jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej cechującym sie wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najkorzystniejszych inhalatorów przystępnych na rynku.W zestawie z szczególnie miekką, subtelną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji.

Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. Zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Nietrudny do utrzymania w czystości. Nebulizator ma podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi kabel zezwala na swobodne podawanie leku nawet wyjątkowo ruchliwym dzieciom.

Inhalator ORO-BABY COMPACT jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci HI-TECH MEDICAL, jest światowym liderem w produkowaniu sprzętu do inhalacji i nebulizacji.

Warto zwrócić uwagę na jego wymiar, większość konkurencyjnych towarów jest istotnie większa np. 17cm x 31cm x 10 cm o wadze ponad 2kg!!! Jest to naprawdę kompaktowy model, rewelacyjny do pracy w domu,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych konsumentów. Bezusterkowość tego modelu pozostała potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry, nebulizator, maseczki dla dzieci i dorosłych, końcówki doustne i donosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut. Minimalne rozmiary, bogate wyposażenie orazł łatwość wykorzystania czyni go perfekcyjnym inhalatorem do uzytku domowego.

PRZYKŁADY zastosowania:

  • Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
  • Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...
  • wykorzystywane leki: Flixotide,Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...
  • Dla kogo: dzieci,dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku)

Inhalator ORO-BABY COMPACT jest przeznaczony do stosowania w domu. Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi i specjalnej konstrukcji nebulizatora HI-TECH MEDICAL, która zapobiega wylewaniu się leku osiągalna jest inhalacja choćby bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator ORO-BABY COMPACT może być używany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Rewelacyjny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe mocne strony.