Psi Patrol Rusza do akcji! (PS4)

od 147,60 PLN

oszczędzasz do 7%
PEGI (wiek gracza): 3+ • Gatunek: dla dzieci • Wersja językowa: niemiecka

Psi Patrol: Rusza do akcji! to gra platformowa, wzorowana na jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. W grze będzie można usłyszeć głos Rydera z nowego sezonu animowanego hitu Nickelodeon!

Psi Patrol rusza do akcji! Bądź przygotowany, bo wypadki i nieszczęścia dzieją się na całym wybrzeżu Zatoki Przygód! Tylko Psi Patrol jest w stanie uratować sytuacje i potrzebuje do tego Twojej pomocy! Weź udział w 16 ekscytujących przygodach i wykorzystaj niepowtarzalne umiejętności każdego ze szczeniaków Marshalla, Chasea, Everesta i reszty Patrolu aby uratować mieszkańców i inne zwierzaki na wybrzeżu. Stwórz swoją jednostkową przygodę z Psim Patrolem i odwiedź osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, Wyspa Fok i inne. Ta pełna zabawy gra genialnie nadaje się dla dzieci w każdym wieku. A z Tobą w drużynie Psi Patrol może znowu ruszyć do akcji!

Czuwaj w Bazie! W Bazie będą czekały na Ciebie wszystkie szczeniaki z Psiego Patrolu wraz z Everestem i Trackerem, gotowi ruszyć z pomocą. Rozgrywaj każdą misję przy pomocy dwóch szczeniaków i spotkaj się z innymi ulubionymi postaciami z bajki, takimi jak Ryder czy Farmerka Yumi.

mnóstwo miejsc do odkrycia! Zwiedzanie pięknie odtworzonego świata z animowanego serialu Psi Patrol jest wyjątkowo angażujące i ekscytujące. Wykonuj brawurowe akcje ratunkowe, zbieraj ukryte psie przekąski, a także sprawdź mini-gry, wykorzystujące nieszablonowe umiejętności każdego ze szczeniaków. A wszystko to w parze z nauką o pracy w zespole i obowiązkach obywatelskich.

atrybuty gry Psi Patrol: Rusza do akcji!:

  • W grze pojawią się Ryder, a także 8 szczeniaków z animowanego serialu Psi Patrol
  • 16 brawurowych misji w 8 lokacjach Zatoki Przygód
  • unikalne cechy szczeniaków, które należy wykorzystywać w potężnych misjach ratunkowych
  • Wcielenie się w dwa szczeniaki w trakcie jednej misji


EAN: 5060528031196
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 5060528031196
Data premiery: 2018-10-26
Platforma: PlayStation 4
Obsługiwany kontroler ruchu: Nie
Gatunek: Przygodowa
Wersja językowa: Polska
Tryby gry: Singleplayer
wymogi wiekowe: od 3 lat
Nośnik: Blu-ray
kryteria sprzętowe: Konsola Playstation 4