Galakta Fallout - gra planszowa (5902259204671)

od 0,00 PLN

Fallout

obfita Wojna 2077 roku zakończyła się tak dawno temu, iż w twojej pamięci nie pozostał po niej żaden ślad, jednak rozciągające się przed tobą, wyjałowione ziemie mają dużo do opowiedzenia na jej temat. Spektakularne domy zamieszkałe poprzez świetne rodziny, nienaganne ogródki pielęgnowane mechanicznymi ramionami panów potrzebnych wszystko zmieniło się w puste skorupy. Ludzie tułają się po pustkowiach pośród zmutowanych bestii i oszalałych robotów nie licząc na sporo więcej prócz przetrwania. Dziś to właśnie ty dołączasz do grona ocalałych. Masz rację, ten świat może być ledwie cieniem samego siebie, ale na odważnego wędrowca czeka tu jeszcze sporo przygód i tajemnic. A twoja wędrówka dopiero się rozpoczyna

Fallout to gra planszowa oparta na bestsellerowej kolekcji gier komputerowych o tym samym tytule, wydawanych poprzez markę Bethesda. W grze wcielicie się w bohaterów przemierzających radioaktywne pustkowia inspirowane grami Fallout 3, Fallout 4 i zawartością do pobrania przeznaczoną tym tytułom. Zdecydujecie, czy postawić na współpracę, czy odkrywać świat po apokalipsie na własną rękę. Bez względu na wasz dobór Fallout zaoferuje swobodę niesłychaną dotąd w grach planszowych.

w trakcie rozgrywki każdy z was stanie przed szeroką gamą wyborów gromadzić kapsle, czy doświadczenie, kolekcjonować przedmioty, czy sprzymierzać się z wiernymi towarzyszami, posuwać naprzód główną linię fabularną, czy może wejść w przepastne korytarze jednej z krypt? W miarę, jak będziecie podróżować po planszy zdobywając umiejętności i nowy ekwipunek, organizacje walczące na danym obszarze będą zdobywać władzę, zmuszając graczy do zaprzysięgnięcia lojalności lub wyrażenia ostrego sprzeciwu wobec status quo byle wyłącznie zdobyć najwięcej wpływów ze wszelkich bohaterów pustkowi.