FLIGHT SIMULATOR – XPLANE 11 to najnowsza odsłona jednego z najbardziej innowacyjnych i realistycznych symulatorów lotniczych. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Leminar Research, a wydawcą jest Aerosoft.

właściwości gry: obfita GAMA SAMOLOTÓW: Gracze będą mogli zasiąść za sterami wielu przeróżnych maszyn, od niewielkich awionetek, poprzez helikoptery, po pokaźne samoloty pasażerskie. SZEREG ZMIAN: Usprawniona awionika, w pełni ergonomiczne kokpity 3D, świeże budynki i drogi, przemodelowany interfejs użytkownika.

DBAŁOŚĆ O detale: Wszystkie obecne w grze modele samolotów pozostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, od części wizualnych po informacje technologiczne. BOGATA OPRAWA: Ciągle rozwijany silnik graficzny czyniąc użytek z mocy współczesnych kart graficznych sprawia, że gra prezentuje się nader okazale.

warstwa audio także stoi na wyjątkowo wysokim poziomie i dźwięki samego samolotu, jak i otoczenia zostały świetnie oddane. Dodatkowe NARZĘDZIA: Grze towarzyszą edytory, które umożliwiają modyfikację map, a także tworzenie własnych samolotów....