Baseus sw motion sensing | gamepad kontroler bezprzewodowy bluetooth do nintendo switch (6953156216686)

od 95,20 PLN

Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Dla jeszcze lepszych doznań podczas gry na Nintendo Switch zaopatrz się w klarowny wibrujący gamepad firmy Baseus. Transparentna pokrywa pozwala podziwiać całą misterną konstrukcję pada, poprzez co cały gadżet wygląda bardzo designersko. To produkt, który nie tylko udoskonala odbiór wizualny, ale też polepsza jakość rozgrywki. To zasługa śladowej wagi, znacznej mocy i funkcjonalnie rozlokowanych przycisków.

Specyfikacja:

  • firma: Baseus
  • Materiał: PC
  • pojemność baterii: 500 mAh / 3,7 V
  • Wejście: typ-C, 5V 550mAh
  • rozmiar: 156,2 mm x 101 mm x 64,8 mm
  • Waga: 207,5g

Poziom wibracji

W zależności od swoich preferencji możesz ustawić intensywność wibracji na jednym z trzech poziomów albo całkowicie je wyłączyć. Podczas rozgrywki pad może wibrować z pełną mocą, lecz też ograniczyć ją do 75% czy 30%.

Somatosensoryka

Dla bardziej instynktownej gry, ten towar ma sześcioosiowy żyroskop z dokładnym algorytmem śledzenia ruchu. To nieocenione wsparcie dla gracza, któremu zależy na prędkim obieraniu celów, skręcaniu, bieganiu i utrzymywaniu wysokiego poziomu rozgrywki na polu bitwy. Ani na chwilę nie stracisz czujności ani kontroli nad jej przebiegiem.

Przemyślana konstrukcja

Pad został zbudowany w taki sposób, abyś mógł obsługiwać go komfortowo i instynktownie. Komfortowa budowa powoduje,doskonale leży w dłoniach, nie wyślizguje się i nie wypada. Główne przyciski rozlokowane są symetrycznie, dzięki czemu włączanie ich następuje niemal samoczynnie. Odległość między najważniejszymi wynosi 1,2mm, a siła nacisku to 100 g.

Gadżet zostałwyposażony w przycisk turbo, który zwiększa prędkość poszczególnych operacji umożliwiając Ci przyjąć jeszcze lepszą pozycję i zareagować szybciej oraz bardziej starannie. Możliwość użycia kompilacji przycisków pozwala Ci uwolnić ręce.

potężne i wytrzymałe przyciski na padzie są w stanie wytrzymać choćby milion naciśnięć.

Obsługa bezprzewodowa

Chcesz swobody podczas grania? Połącz się ze smartfonem, tabletem albo innym nośnikiem, korzystając z bluetooth. Maksymalny dystans od pada powinien wynieść maksymalnie 10 metrów. Zagwarantuje to stabilność połączenia oraz brak opóźnień w przesyłaniu sygnału.

Kontroluj poziom naładowania

Nie daj się zaskoczyć ani powstrzymać rozładowanej baterii, która przerwie pasjonującą rozgrywkę. Ukryta pod transparentną obudową dioda LED informuje konieczność ładowania. Gdy bateria będzie pełna (550mAh) wówczas lampka zgaśnie. Migająca wolno oznacza wyładowanie. Gadżet jest wyekwipowany w modny obecnie port rodzaju-C.

Na szczęście samo ładowanie urządzenia trwa tylko 2 godziny i po tym czasie możesz cieszyć się bez przeszkód choćby 8 godzinami gry!