one-handed gamepad | bezprzewodowy kontroler do gier pad do telefonu bluetooth - gamepad marki Baseus

od 129,00 PLN

Platforma: Xbox One • Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Gra na konsoli wymaga dynamizmu i zręczności. Dzisiaj możesz prowadzić ją jedną ręką z pomocą pada Baseus GAMO Mobile Game One-Handed Gamepad. To nakładka, którą z powodzeniem obsłużysz bez pomocy drugiej dłoni. Rozmieszczenie klawiszy, praktyczna budowa, kompaktowy wymiar i minimalna waga — to wszystko sprawia, iż trzymanie urządzenia jest komfortowe i nieskomplikowany dostęp do każdego przycisku.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC + silikon
  • rozmiar: 84,7x58,2x26,1mm
  • Waga: 57 gramów
  • pojemność baterii: 340mAh/3,7V
  • Wejście: 5V/500mAh
  • Prąd znamionowy: 35mA
  • Nazwa sieci bezprzewodowej: dla iP: GA05-IOS, dla Android: GA05-And

Dla początkujących i nowoczesnych

Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z gamingiem, czy jesteś już bardziej nowoczesnym graczem. Nakładka będzie Twoim asystentem podczas gry i zapewni Ci świetną kontrolę nad jej przebiegiem. Możesz sam zaprogramować klawisze,powiększyć funkcjonalność pada. Podłączony z jednej strony nie zasłania widoczności na ekranie. Z drugiej będziesz prowadzić rozgrywkę, klikając standardowo w ekran smartfona. Pozwoli Ci to na szybkie reakcje — wstawanie, unikanie i zmiany pozycji w sposób dynamiczny.

Klawisze

Przemyślany rozkład klawiszy umożliwia obsługę jedną ręką. Dosięgniesz komfortowo każdego z siedmiu przycisku, bez zmieniania ustawienia rąk. Zaprogramuj je zgodnie ze swoimi osobistymi preferencjami, tak, aby obsługa była bardziej płynna i intuicyjna. Na dodatek firma zaopatrzył pad w pięciowymiarowy joystick. Liniowa zmiana poziomów w zakresie od 0 do 255 umożliwia jeszcze dokładniejsze przemieszczanie się po planszy. Uniki, podskoki, bieganie, przyspieszanie, zwalnianie, strzelanie i celowanie we wroga — to wszystko dzieje się w ułamkach sekund!

Brak opóźnień

Nakładka w sposób bezprzewodowy łączy się z urządzeniem. Dzięki zaimplementowaniu technice bluetooth 4.0 zapewnia prędkie przesyłanie sygnału i natychmiastową reakcję na wydawane polecenia. W komunikacji nie ma opóźnień, co zezwala na strategiczne i nad wyraz dokładne przeprowadzanie rozgrywki.

wyjątkowe doznania

Kontroler Baseus wygląda istotnie designersko. Jest wąski, kompaktowy i lekki, kompatybilny z innowacyjnymi smartfonami. Taka kompozycja powoduje, iż dłoń nie męczy się choćby w czasie długiej i intensywnej rozgrywki. To zasługa nieznacznego rozmiaru o ergonomicznej konstrukcji, a także wagi wynoszącej mniej niżeli 57 gramów (co odpowiada masie dwóch przeciętnych etui na telefon).

Wokół rockera umieszczone jest podświetlenie LED w energetyzującym odcieniu pomarańczowym. Pulsujące światło pobudza zmysły i sprawia, iż rozgrywka jest bardziej żywiołowa i utrzymuje wysokie tempo.

Wytrzymała bateria

W tym padzie producent zastosował potężną baterię litową o obszerności 340 mAh. Oznacza to, że po pełnym naładowaniu może pracować stale choćby poprzez 12 godzin!

Kompatybilność

Ten gadżet jest kompatybilny z urządzeniami, które pracują na systemie Android (połączenie za pośrednictwem aplikacji) i iP (Udian APP Keys).

Pod względem rozmiaru, gadżet Baseus pasuje do wielu lubianych aktualnie na rynku modeli telefonów. To możliwe dzięki funkcji rozszerzania, która pozwala rozszerzyć jego szerokość w zakresie 73 do 86mm. Naciśnij i płynnym ruchem przystosuj nakładkę do obudowy, by zamocować ją potężnie, bez ryzyka wypadnięcia urządzenia w trakcie gry.