Saeco Lirika

od 1399,00 PLN

Rodzaj ekspresu: automatyczny • Pojemność: 2.5 l • Moc: 1850 W • Szerokość: 21 cm • Głębokość: 42 cm • Wysokość: 37 cm • Sterowanie: elektroniczne • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w śladowym wymiarze

Szukasz uniwersalnego, praktycznego i mistrzowskiego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to nieprzeciętne połączenie funkcjonalności, wygody oraz elegancji. Postępowy design opierający się na połączeniu czerni z wysmakowanymi srebrnymi elementami sprawia, że urządzenie świetnie będzie wyglądało w Twojej kuchni lub biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich rozmiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zastosowany innowacyjny spieniacz mleka Pannarello dołączony do Lirika Base pozwala na przygotowanie wspaniałych kaw mlecznych. Korzystając z tego funkcjonalnego urządzenia, łatwo spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są dzisiaj na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni regulowana wylewka kawy zezwala na korzystanie z wysokich szklanek, idealnych do tego typu specjałów.

niepokaźny, a pojemny!

Model Lirika Base wyekwipowany jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy jednocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się wyśmienicie w biurze, czy w domu w trakcie wizyty gości. Szykowne wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich rozmiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki posiadają zadziwiająco dużą pojemność! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę i zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Sprawia to, iż Lirika Base jest produktywnym urządzeniem, które zmieści się nawet w znikomej kuchni dla pracowników.

doskonała jakość

Dzięki zaimplementowaniu istotnie skutecznych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak tworzonej kawy. Co więcej, ekspres ma możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o różnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

mistrzowski, ekspres musi być nie tylko progresywny lecz i prosty w obsłudze. Wykorzystany w Lirika Base graficzny cyfrowy wyświetlacz pozwala na czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym widocznymi komunikatami. Prostota i instynktowność – to właśnie powinno charakteryzować postępowe ekspresy!

proste czyszczenie

podczas codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base samoczynne pogramy odkamieniania, które zadbają o prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Gdy jedynie będzie konieczne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i wygodne! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja technologiczna