Ekspres kolbowy Elektra – Belle epoque Q1 | 3-grupowy

od 0,00 PLN

Ekspres kolbowy Elektra – Belle epoque Q1 | 3-grupowy, W ekspresach do kawy z linii BELLE EPOUQE użyto najnowsze technologie. Urządzenie tworzone jest z mosiądzu, miedzi albo chromu. Taka konstrukcja powoduje, iż ekspres jest trwały i elegancko wygląda.

dodatkowo wzrok przyciąga stylizacja na czarujący fason retro. Konkretne wsporniki ramy zabezpieczają przed przekręcaniem się maszyny podczas przygotowywania pysznych napojów. Pięć jednostajnych przycisków przystępny dobór ilości kawy do każdego napoju.

W urządzeniu umieszczono niewielkie okienko, by móc bezproblemowo śledzić liczba wody w zbiorniku. Opis: profesjonalny ekspres do kawy w wersji 1-,2- lub 3-grupowej, najnowsza technologia zaparzania kawy, pokrywa wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stabilizacje i solidność, konkretny panel z klawiaturą membranową do wyboru dozowania kawy, kran parowy / wodny z pokrętłem obrotowym (wymiennym z dźwignią obrotową) i przegrodą ze stali nierdzewnej, opatentowany podwójny schowek na filiżanki, zintegrowany silnik i pompa wirująca (1-grupowy), manometr ciśnienia pompy i kotła zintegrowany w jednym narzędziu, dwu-wskaźnikowy dokładny manometr ciśnienia pompy, a także bojlera, programowalny tryb nocny: zmniejszenie zużycia energii, elektroniczna regulacja temperatury wody w kotle, precyzyjna regulacja temperatury parzenia (+/- 1 ° c), opatentowany mocniejszy bojer o większej pojemności, jedna dysza do pary, a także jedna dysza do wrzątku, możliwość produkowania obszerniejszej ilości pary, wyprodukowany z miedzi/mosiądzu, może być chromowany, cechy technologiczne: rozmiary zewnętrzne [mm]: śr.

680, wys. 950+200, objętość bojlera [l]: 12,5, moc [kW]: 5,2, zasilanie [V]: 230/400, waga [kg]: 72, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Belle Epoque?: jest to wysokiej jakości ekspres włoskiej producenta Premium, gwarancja najwyższej jakości i powtarzalności kaw, zaopatrzony w cicho pracującą pompę, ekspres charakteryzuje się unikalnym i eleganckim wyglądem, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski