Power Band MINI - Guma Treningowa do ćwiczeń mobility - CZERWONA 15 -22 kg

od 21,00 PLN

usztywnionA GUMA DBX BUSHIDO - POWER BAND MINI - CZERWONA SIŁA OPORU: 15-22 KG Taśmy POWER BAND MINI zostały wytworzone z lateksu o podwyższonej trwałości, dzięki czemu są wyjątkowo elastyczne i oporne na rozerwania.

zastosowane tworzywo że gumy wyjątkowo długo zachowując doskonałą sprężystość nawet podczas ich intensywnej i częstej eksploatacji Gumy BUSHIDO POWER BAND MINI sprawdzają się nieprzeciętnie przy treningu mobility.

Ze względu na swój rozmiar i kształt nadają się do ćwiczeń rozgrywkowych, rehabilitacyjnych i aktywacyjnych. Gumy te użytkowane są też do ćwiczeń stabilizujących zapobiegających przyszłym kontuzjom.

PRZEDMIOTEM OFERTY JEST GUMA CZERWONA O potężnYM OPORZE właściwości techniczne gumy czerwonej - wymiary: 61cm x 5cm x 1.0 MM- Przeznaczenie: mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja- Siła oporu - 15-22 kg- Materiał: usztywniony lateks W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY GUMY O różnYCH OPORACH KAŻDA Z GUM ma INNĄ GRUBOŚĆ i OPÓR W CELU wydajnIEJSZEGO zastosowania TAŚM nakłaniaMY DO WYPOSAŻENIA SIĘ W dopełniające UCHWYTY DO GUM DZIĘKI KTÓRYM zwiększYSZ SWOJE MOŻLIWOŚCI TRENINGOWE RĄCZKI TRENINGOWE - PRZEJDŹ DO OFERTY >> UCHWYTY TRENINGOWE - PRZEJDŹ DO OFERTY >>...