Oneconcept magic-carpet wd mata grzewcza dywanik grzewczy 75w (4260509682886)

od 199,99 PLN

  • Producent: OneConcept
  • Kategoria: Dywaniki

Wstawanie z łóżka wprost na ciepły dywan o przyjemnej temperaturze dla stóp. Dywan grzejny Magic Carpet WD producenta oneConcept pomoże przebrnąć poprzez zimne dni i wniesie orientalne ciepło w dolną strefę zimna.

Już po niedługim czasie nagrzewania dywan grzejny o mocy 75 W osiąga całkowitą moc grzewczą - pełnia zadowolenia dla ciała i umysłu i skuteczne uniknięcie dreszczy. Lecz uwaga! Za rogiem czai się kotek, który przy najbliższej okazji zrobi sobie z dywanu o wymiarach 40 x 60 cm nowe ulubione legowisko.

Oczywiście mata to nie tylko ciepłe miejsce dla czworonogówtakże ergonomiczna pomoc przy suszeniu mokrych butów. Pokrowiec maty grzejnej oneConcept Magic Carpet WD można zdejmować i prać, dzięki temu będzie ona służyć poprzez długi czas.

Przyjemne ciepło kiedy i gdzie sobie życzysz, ponieważ dzięki małemu zużyciu energii dywan może emitować ciepło poprzez cały dzień. Dzięki przeciwpoślizgowej powłoce na spodniej stronie, po korzystnie po prawidłowo przylegającym dywaniku można chodzić bezpiecznie.

Żegnaj strefo mrozu: Dzięki dywanowi grzejnemu oneConcept Magic Carpet WD zimne stopy to już przeszłość.