ACT NATURAL Mata wejściowa, dywanik Premium szara 75 x 100 cm

od 249,99 PLN

  • Producent: ACT NATURAL
  • Kategoria: Dywaniki
ACT NATURAL Mata wejściowa, dywanik Premium szara 75 x 100 cm

Mata wejściowa bawełniana z mikrowłókna ze zdolnością wchłaniania brudu i wilgoci.

odporność i wysoka zdolność do zatrzymywania zabrudzeń powodują, że to rewelacyjna mata wejściowa do niejednokrotnie uczęszczanych miejsc, takich jak wejścia, korytarze, drzwi windy i recepcje.

Maty bawełniane MATREX zapewniają zachowanie porządku w domu - i to bez zbytnich nakładów pracy ze strony domowników.
Niezwykłe atrybuty czyszczące maty winikają z samego surowca. Jest to najkorzystniejsze pod względem zdolności wchłaniania wody włókno, jakie występuje w przyrodzie czyli - bawełna. Wilgoć i brud są zatrzymywane między włóknami maty i nie wydostają się na zewnątrz dzięki dolnej gumowej warstwie maty.
Dzięki macie uniemożliwiasz wnoszeniu brudu do środka, a więc masz mniej sprzątania w domu!

Mata bawełniana z mikrowłóknem, zatrzymuje ponad 90% brudu wnoszonego normalnie do domu. Wychwytuje brud i wilgoć przynoszone z dworu na obuwiu, bosych stopach dzieci, łapach zwierząt. Produktywność maty wynika z atrybuty samego minimalistycznca, z którego jest stworzona, czyli bawełny i mikrowłókna. Jest to najlepsze pod względem wchłaniania włókno, jakie występuje w przyrodzie. Wilgoć i brud zatrzymywane są między włóknami maty i nie wydostają się na zewnątrz.
Maty przystępne są w różnorodnych kolorach, wymiarach i najróżniejszych rodzajach podłoża (lateks albo guma).
Maty Premium to maty na podłożu lateksowym.

Obojętnie czy we wnętrzu pałacu, domu czy mieszkania... W samochodzie... Czy na łodzi... Albo w przyczepie kempingowej i gdzie jeszcze tylko chcesz. Wreszcie w wydajny sposób możesz chronić swoje podłogi przed brudem i wilgocią.