Act natural mata wejściowa, dywanik premium jasny beż 75 x 100 cm

od 249,99 PLN

  • Producent: ACT NATURAL
  • Kategoria: Dywaniki
ACT NATURAL Mata wejściowa, dywanik Premium jasny beż 75 x 100 cm

Mata wejściowa bawełniana z mikrowłókna ze zdolnością wchłaniania brudu i wilgoci.

solidność i wysoka zdolność do zatrzymywania zabrudzeń powodują, iż to znakomita mata wejściowa do nieraz uczęszczanych miejsc, takich jak wejścia, korytarze, drzwi windy i recepcje.

Maty bawełniane MATREX gwarantują zachowanie porządku w domu - i to bez zbytnich nakładów pracy ze strony domowników.
Niezwykłe parametry czyszczące maty winikają z samego surowca. Jest to najkorzystniejsze pod względem zdolności wchłaniania wody włókno, jakie występuje w przyrodzie czyli - bawełna. Wilgoć i brud są zatrzymywane pomiędzy włóknami maty i nie wydostają się na zewnątrz dzięki dolnej gumowej warstwie maty.
Dzięki macie zapobiegasz wnoszeniu brudu do środka, a więc masz mniej sprzątania w domu!

Mata bawełniana z mikrowłóknem, zatrzymuje ponad 90% brudu wnoszonego normalnie do domu. Wychwytuje brud i wilgoć przynoszone z dworu na obuwiu, bosych stopach dzieci, łapach zwierząt. Efektywność maty wynika z cechy samego minimalistycznca, z którego jest wytwarzana, czyli bawełny i mikrowłókna. Jest to najkorzystniejsze pod względem wchłaniania włókno, jakie występuje w przyrodzie. Wilgoć i brud zatrzymywane są pomiędzy włóknami maty i nie wydostają się na zewnątrz.
Maty przystępne są w najróżniejszych kolorach, wymiarach i zróżnicowanych rodzajach podłoża (lateks lub guma).
Maty Premium to maty na podłożu lateksowym.

Obojętnie czy w środku pałacu, domu czy mieszkania... W samochodzie... Czy na łodzi... Albo w przyczepie kempingowej i gdzie jeszcze tylko chcesz. Wreszcie w skuteczny sposób możesz bronić swoje podłogi przed brudem i wilgocią.