Terminal mobilny Motorola/Zebra TC55

od 0,00 PLN

Terminal mobilny TC55 – Symbol, Motorola, Zebra

Jednym z pierwszych urządzeń dotykowych asygnowanych dla przemysłu i wyposażonych w system Android był Symbol TC55. Model ten oferował wyjątkowo korzystne cechy pracy i był rewolucją w zakresie maszyn mobilnych, które umożliwiały odczyt kodów kreskowych. Dzięki czemu, nawet po zmianie właściciela marki Symbol, urządzenie pozostało w wytwarzaniu. W kolejnych latach produkcją zajmowała się Motorola, a w momencie obecnej Zebra.

Terminal kodów kreskowych Zebra TC55 to przykład perfekcyjnego kompromisu pomiędzy urządzeniem konsumenckim, a sprzętem przemysłowym. Urządzenie pokaźny i kolorowy ekran dotykowy (4.3”, rozdzielczość 480 x 800 pixeli), który można obsługiwać palcem albo rysikiem nawet wtedy, gdy użytkownik ma założoną rękawicę.

Wytrzymały i lekki terminal mobilny Zebra TC55

Model Zebra TC55 waży zaledwie 220 gramów, czyli tyle, co przeciętny smartfon. Dzięki niskiej wadze i kompaktowym rozmiarom, komfortowo trzyma się go w rąk. Użytkownik nie odczuwa drętwienia ręki choćby wtedy, gdy korzysta z terminala bezustannie przez kilka godzin.

pokrywa jest wyjątkowo niepodatna na niekorzystne warunki, dlatego Zebra TC55 wyśmienicie sprawdza się w trakcie pracy w trudnym środowisku przemysłowym. Urządzenie posiada normę szczelności IP67, dlatego jego wnętrze jest świetnie chronione przez działaniem wody i zanieczyszczeń. Z kolei ekran został wyprodukowany z konkretnego szkła Gorilla, które jest niepodatne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Terminal przenośny do zastosowań biznesowych

Zebra TC55 to model wyposażony w moduł sieciowy 3G i system operacyjny Android 4.1.2 lub Android 4.4.3 (przystępne najróżniejsze konfiguracje). Ma aparat o rozdzielczości 8 Mpx, co umożliwia robienie fotografii niezbędnych np. Do dokumentowania przesyłek. Terminal Zebra TC55 cenią zwłaszcza pracownicy mobilni, którzy są odpowiedzialni za usługi serwisowe, dostawę towarów i obsługę klienta w terenie. Z tego względu Zebra TC55 perfekcyjnie sprawdza się w branżach logistycznych.

Połączenia sieciowe w Zebra TC55

Terminal przenośny Zebra TC55 wyposażony jest w szybkie sieci komórkowe, takie jak: 3G, HSPA +, 802.11 a/b/g/n oraz moduły sieci bezprzewodowych Wi-Fi, a także Bluetooth 4.0, dzięki którym użytkownik ma dostęp do informacji z niemal każdego miejsca, w jakim się znajduje. Zebra TC55 objętościowy wyświetlacz dotykowy WVGA, który pozwala na szybką pracę przy użyciu palca albo rysika. Wyświetlacz cechuje jasność 700, co powoduje, iż widoczność jest nad wyraz dobra, niezależnie od pory dnia czy warunków pogodowych. Dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz i pamięć RAM 1GB zapewniają płynność procesów i szybkość działania urządzenia.

Terminal mobilny a odczyt kodów kreskowych

Urządzenie TC55 proponuje duże możliwości w zakresie odczytu kodów kreskowych. Dostępne są różnorodne konfiguracje - terminal może być wyekwipowany w czytnik kodów kreskowych 1D, imager lub 2D imager. Na odczyt kodów kreskowych 2D i dokumentów pozwala m.in. 8-megapikselowy aparat albo silnik skanujący SE4710, zaś Moduł NFC - na odczytywanie danych np. Z sprzętów. Realne jest także przechwytywanie dźwięków wraz z redukcją szumów.