Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką - Brązowy

od 1759,00 PLN

  • Producent: Ergodesk
  • Kategoria: Biurka

Specyfikacja biurka Bologna: ergonomia, regulacja i wykończenie pozwala korzystać z biurka Ergodesk jednocześnie poprzez niemało lat, jak i poprzez osoby w przeróżnym wieku – największa wygodę zapewnia dzieciom i dorosłym w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm, wygodę wykorzystywania zagwarantuje antypoślizgowa podkładka oraz regulacja pochylenia blatu do 60 poziomów, dodatkowa nadstawka sprawia, iż wszystkie konieczne do nauki pomoce są zawsze pod ręką, przystępna jest obszerna gama barw, długowieczność zaimplementowane w produkcji materiały, m.in.

nad wyraz trwała stal węglowa. Właściwości charakterystyczne: Całkowite wymiary blatu: 120*67,5 cm wymiary pochylanej części: 80*42 cm wymiary nieruchomej części: 40*42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 poziomów Waga: 47,75 kg dostępne barwy: brązowy, niebieski oraz różowy Meble są w pełni organiczne, a tym samym w 100% bezpieczne, co gwarantuje ich zastosowana w ich produkcji gatunkowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest dostosowywana bezstopniowo przy pomocy wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu lub podnośnika. Regulacja jest w pełni bezpieczna i na tyle przystępna, iż może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka realny jest do regulowania przy pomocy dwóch mechanizmów – dyferencjalnego albo podnośnika Meble są perfekcyjne dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu usprawniający odpowiednie ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem wytwarzane są zgodnie z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej użytkowanymi w produkcji mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość , a także absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi atestami ISO9001 i SGS.

BIURKO dostosowywanE przeznaczonE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM