Capital Sports Infinity Track 6.0 Touch Bieżnia 5,5 KM Wi-Fi ekran dotykowy TFT o przekątnej 9 cali (4060656106774)

od 0,00 PLN

  • Producent: Capital Sports
  • Kategoria: Bieżnie

Biegnij swobodnie: dzięki bieżni z linii Infinity marki CAPITAL SPORTS Twój trening cardio stanie się przeżyciem na wysokim poziomie! Bieżnia Infinity Track 6.0 Touch producenta CAPITAL SPORTS to najnowocześniejsza technika biegania do Twojego treningu cardio i wytrzymałościowego z szczególnie dużą powierzchnią biegową, która dzięki ekranowi dotykowemu TFT, połączeniu Wi-Fi i zastosowanej przeglądarce Chrome zespoli Cię z całym światem Internetu.

ma liczne funkcje wygodne, jak np. System NX-AeroFan gwarantujący świeże powietrze i ciągłe chłodzenie, zaimplementowane głośniki i połączony system zawieszenia 6P-AntiShock gwarantujący wyjątkowo naturalne uczucie podczas biegu, dzięki któremu zapomnisz, iż trenujesz – kompletnie niezależnie od pogody i pory roku!

Witamy w multimedialnym treningu przyszłości z możliwością dzielenia się wynikami: Dzięki wbudowanemu ekranowi dotykowemu TFT o przekątnej 9 cali z połączeniem Wi-Fi bieżnia Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS otwiera cały świat Internetu podczas treningu domowego.

Ci potrzeba bodźca optycznego do biegania? Żaden problem, masz dostęp do tysięcy filmów z realnymi trasami biegowymi, np. W Kinomap, które możesz odkrywać w trakcie treningu. Możeszscalić się z licznymi bazami informacji plików multimedialnych, np.

Netflix, YouTube albo Spotify, by uzyskać dostęp do filmów, video, książek i muzyki, dzięki czemu zbratasz swój multimedialny trening wedle własnych życzeń. Minikomputer ma oczywiście także możliwość dzielenia się rezultatami treningowymi bezpośrednio na Twoim koncie na Facebooku.

Możesz też surfować po Internecie – tyle urozmaicenia w trakcie joggingu nie było jeszcze nigdy. Bardzo praktyczne: przez zastosowany port USB lub wejście AUX 3,5 mm i zastosowane głośniki możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę, dopasowując ją do aktualnego treningu.

Jeżeli wolisz używać podczas treningu swych własnych sprzętów, możesz takżezastosować uchwyt na tablet zamontowany na bieżni Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS, żeby oglądać filmy na tablecie lub smartfonie, słuchać muzyki lub po prostu czytać prawidłową książkę w trakcie treningu.

Świeżość w trakcie treningu zagwarantuje system NX-AeroFan z sprawnym wentylatorem gwarantującym chłodne powietrze. Bieżni a Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS to nie tylko najwyższa jakość w zakresie multimediów: znaczna powierzchnia biegowa o wymiarach 50 x 140 cm, 5,5 KM mocy silnika, prędkości do 18 km/h i kąt nachylenia do 15% stosowne wyzwania treningowe, niezależnie do tego, czy jesteś początkującym biegaczem, czy także weteranem maratonów.

zarówno prędkością, jak i poziomym nachylenia steruje się wygodnie przez uchwyty z zastosowanym czujnikiem tętna albo przez obszerny ekran dotykowy o przekątnej 9 cali. Możesz tu wybrać spomiędzy 36 wstępnie ustawionych programów treningowych i 3 definiowanych poprzez użytkownika trybów albo skontrolować atrybuty swego treningu, takie jak puls, przebiegnięta trasa i spalone kalorie.

szczególnie przyjemne, naturalne uczucie podczas biegu tak jak w trakcie biegania po podłożu leśnym zagwarantuje zawieszenie 6P-AntiShock, które resoruje bieżnię dzięki 6 wewnętrznym i 2 zewnętrznym resorom o strukturze plastra pszczelego.

Po treningu znaczy przed treningiem! Bieżnię Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS można w prosty sposób złożyć do kompaktowych rozmiarów dzięki hydraulicznemu systemowi SoftFold i łatwo przesuwać dzięki zaimplementowanym kółkom.

Trening biegowy na najwyższym poziomie: dzięki bieżni Infinity Track 6.0 Touch producenta CAPITAL SPORTS. Proszę zwrócić uwagę, że do korzystania z Internetu konieczne jest połączenie bieżni z siecią bezprzewodową (WLAN).