Planner NEONAIL 2021 (5903657829558)

od 0,00 PLN

Planner NEONAIL 2021

Planner na 2021 rok – kalendarz, który pomoże Ci się zorganizować!

Stylowy, inspirujący i bardzo funkcjonalny – oto limitowany kalendarz na 2021 rok od NEONAIL! Dlaczego warto go mieć? Ponieważ z jego pomocą już nigdy o niczym nie zapomnisz – wystarczy, iż zapiszesz w nim wszystkie ważne wydarzenia, plany, a także daty. Sumiennie wypełniany kalendarz od NEONAIL pomoże Ci nie tylko zapanować nad obowiązkami,jeszcze tak pokierować swoim dniem, aby znaleźć czas na relaks i przygotowanie nowej stylizacji paznokci! Nie da się ponadto ukryć, iż planner na 2021 rok jest po prostu piękny! Połączenie dziewczęcego, pudrowego różu i złotych komponentów sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok.

Limitowany kalendarz od NEONAIL – zaplanuj swój 2021 rok!

Mówi się, iż planowanie jest podstawą sukcesu – dzisiaj możesz zanotować w kalendarzu od NEONAIL wszystko, czego potrzebujesz! wyszukasz w nim przeważnie funkcjonalny rozkład roczny, miesięczny oraz tygodniowy,jeszcze miejsce, gdzie zaplanujesz cele, które chcesz osiągnąć w 2021 roku! na dodatek sztywna okładka oraz potężna spirala sprawią, że nie musisz się martwić o jego uszkodzenie – śmiało zapakuj planner do torebki,zawsze posiadać go przy sobie!

Rozpocznij 2021 rok z nową energią i wytwornym kalendarzem – zaplanuj go tak, by osiągnąć zamierzone cele i za każdym razem posiadać spektakularnie produkowany manicure!

Format: B5 (17x24,5cm bez spirali)
Układ: 7 dni na dwóch stronach
Okładka: twarda
budowa: spirala
Kolor: różowy o matowym wykończeniu
Zdobienia: lśniące, złote komponenty